Eminem’in Sevdiği Şeyler, İle İlgili Bilgiler, Eminem Hakkında Bilinmeyenler

eminemYazımızda Eminem’in sevdiği şeyleri, Eminem ile ilgili bilgileri ve Eminem hakkında bilinmeyenleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Eminem’in en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Eminem’in hayatında en sevdiği kişilerden birisi annesinin üvey kardeşi olan “Ronnie Nelson”dur.  Eminem’in diğer sevdiği arkadaşları bir zamanlar kendisinin de dahil olduğu Detroit’li rap grubu “D12”nin üyeleri olan Kon Artis, Swifty McVay, Kuniva, Bizarre ve Proof, ABD’li şarkıcı Pink, ABD’li şarkıcı, söz yazarı ve rapçi Chris Brown ve Barbadoslu pop şarkıcısı “Rihanna”dır. Eminem’in en hoşlandığı aksesuar hangisidir? Eminem en çok kendine has ceketiyle bilinen bir rapçidir.

Yazımızın bu bölümünde Eminem’in ailesinden bahsedeceğiz. Eminem’in anne ve babasının diğer evliliklerinden olan üç kardeşi vardır. Eminem’in annesinin ismi “Debbie Mathers Brigs” şeklindedir. Eminem doğduğunda kocası tarafından terkedilen Debbie oğlunu zor şartlar altında yetiştirmiştir. Eminem’in babasının adı ise “Marshall Bruce Mathers II” şeklindedir. Eminem’in babasıyla ilgili taşıdığı tek şey ismi olmuştur. Babasından ayrı büyüyen Eminem gençlik yıllarında babasına çok sayıda mektup yazmış fakat cevap alamamıştır. Debby ve Bruce bir müzik grubunda beraber çalışırken tanışmışlardır.

Bruce ve Debbie çiftinin tek çocuğu Eminem’dir. Debbie’nin ikinci evliliğinden Eminem’in üvey erkek kardeşi “Nate Kane” doğmuştur. Bruce’un diğer evliliğinden ise Eminem’in üvey kız kardeşleri Michael ve Sarah dünyaya gelmiştir.

Eminem hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Eminem ilkokulu Michigan’a bağlı Warren’de bir devlet okulunda okumuştur. Burada çevresindeki zorba öğrencilerin şiddetine maruz kalan Eminem bir dönem aldığı darbe sonucunda kafasından ciddi bir şekilde yaralanmıştır. Annesi okulu dava etmiş fakat bir sonuç elde edememiştir. Eminem liseyi ise Michigan’a bağlı Detroit’te bulunan “Lincoln High School” ismindeki okulda okumuştur. Lise yıllarında rap kariyerine başlayan Eminem aynı sınıfta iki kez kalmış ve okulu bırakmıştır.

Eminem’in dinlediği ilk rap şarkısı hangisidir? Eminem dokuz yaşındayken ilk kez bir rap şarkısı dinlemiştir. Eminem’in dinlediği ilk rap şarkısı Ice-T tarafından söylenen “Reckless” ismindeki parçadır. “Reckless” Eminem’in annesinin üvey kardeşi “Ronnie” tarafından hediye olarak kendisine verilmiş bir rap parçasıdır. Sonraki yıllarda intihar eden “Ronnie”nin vefat etmesi Eminem’i çok etkilemiş günlerce ağzını açmamıştır.

Eminem’in sevdiği şeyleri, Eminem ile ilgili bilgileri ve Eminem hakkında bilinmeyenleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Eminem’in ilk oynadığı film hangisidir? Eminem 2000 yılında ilk kez bir filmde oynamıştır. “Da Hip Hop Witch” ismindeki komedi-korku filminde kendini canlandırmıştır.

You may also like...

2 Responses

  1. VEFA LETIFOVA diyor ki:

    eminem hayatimda gorduyum en mukemmel rapcidir

  2. Ceren diyor ki:

    Bence çok güzel bilgiler verilmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir