Josh Hutcherson’un Sevdiği Hoşlandığı Şeyler, Josh Hutcherson İle İlgili Az Bilinenler

josh-hutchersonYazımızda Josh Hutcherson’un sevdiği hoşlandığı şeyleri, Josh Hutcherson’un favorilerini ve Josh Hutcherson ile ilgili az bilinenleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Josh Hutcherson ne zaman aktör olabileceğine karar vermiştir? Josh Hutcherson henüz 4 yaşındayken aktör olabileceğini düşünmeye başlamıştır. Josh Hutcherson’un dövmesi var mıdır? Josh Hutcherson iki adet dövme yaptırmıştır. Josh Hutcherson’un evcil hayvanı var mıdır? Josh Hutcherson isimleri Nixon, Driver ve Diesel olan üç adet köpeği, Jell-O ve Paws isimlerinde iki adet kedisi ve bir tane de balığı vardır.

Josh Hutcherson’un en sevdiği hobisi nedir? Josh Hutcherson yere uzanıp müzik dinleyerek dinlenmeyi sevmektedir. Josh Hutcherson’un en sevdiği spor hangisidir? Josh Hutcherson’un favori sporları basketbol ve kaya tırmanışıdır.

Josh Hutcherson’un en sevdiği renk hangisidir? Josh Hutcherson en çok mor rengini sevmektedir. Josh Hutcherson’un en sevdiği aktör kimdir? Josh Hutcherson en çok 1980 doğumlu ABD’li oyuncu olan ve Donnie Darko filmiyle çıkış yakalayan aktör Jake Gyllenhaal’i sevmektedir. Josh Hutcherson’un en sevdiği futbol oyuncusu kimdir? Josh Hutcherson en çok bir Amerikan futbolu oyuncusu olan “Rudi Johnson”u sevmektedir.

Josh Hutcherson’un en sevdiği hediye hangisidir? Josh Hutcherson hediye olarak en çok 2006 yılının yılbaşında aldığı gitardan hoşlanmıştır.

En sevdiğin arkadaşların kimler sorusuna Josh Hutcherson; Alexander Ludwig, Sam Claflin, Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Annasophia Robb ve Vanessa Hudgens gibi isimleri cevap olarak vermiştir.

Josh Hutcherson’un en sevdiği filmler hangileridir? Josh Hutcherson film izlemeyi çok seven bir ünlüdür. Yetenekli aktörün sevdiği filmler arasında 1994 yapımı animasyon filmi “The Lion King”, 2005 yapımı Körfez Savaşını konu alan film olan “Jarhead”, 2006 yapımı komedi filmi “Talladega Nights”, 2007 yapımı aksiyon filmi “Transformers”, 2008 yapımı bir Batman filmi olan “Dark Knight” ve yine 2008 yapımı komedi filmi olan “Step Brothers” vardır. Josh Hutcherson’un en sevdiği süper kahraman hangisidir? Josh Hutcherson Batman’in onun favori süper kahramanı olduğunu ifade etmiştir.

Josh Hutcherson’un sevdiği hoşlandığı şeyleri, Josh Hutcherson’un favorilerini ve Josh Hutcherson ile ilgili az bilinenleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Josh Hutcherson’un en sevdiği kıyafet markası hangisidir? Josh Hutcherson en çok “Modern Amusement Clothing” ve “Ed Hardy” gibi kıyafet markalarının ürünlerini tercih etmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir