Adam Levine Hakkında Gerçekler, İle İlgili Bilgiler, Adam Levine Hakkında Az Bilinenler

Adam LevineYazımızda Adam Levine hakkında gerçekleri, Adam Levine ile ilgili bilgileri ve Adam Levine hakkında az bilinenleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Adam Levine kimdir? Adam Levine kısaca Amerikalı şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve müzisyendir. Adam Levine aynı zamanda ünlü pop rock grubu “Maroon 5”in ana vokalisti ve Amerika’da ilgi ile izlenen “The Voice” ismindeki yetenek yarışmasının dört jüri üyesi ve ses koçundan birisidir.

Adam Levine ne zaman doğdu? Adam Levine 1979 yılında doğmuş bir şarkıcıdur. Adam Levine’nin doğum tarihi 18 Mart 1979’dur. Adam Levine’nin burcu nedir? Adam Levine’nin burcu balıktır.

Adam Levine müziğe ne zaman başladı? Adam Levine 10 yaşlarındayken müziğe ilgi duymaya başladığını ifade etmiştir. İlk kez gitarı eline almasının ve bir şeyler çalmaya başlamasının bunu sağladığını belirtmiştir. Okul yıllarında asi bir genç olan Adam Levine ona söylenenleri yapmak istememiş zor bir öğrencilik geçirmiştir. Kendini her zaman gitarıyla birlikte mutlu hissetmiştir. Gitarla birlikte seyircilerin önünde Adam Levine ilk performansını ise 12 yaşına geldiğinde gerçekleştirecektir. Ancak o anda çok heyecanlanan Adam Levine seyirciye sırtını dönerek gitarını çalabilmiştir.

Adam Levine hangi okulda okudu? Adam Levine doğduğu ve büyüdüğü Los Angeles’ta bulunan “Brentwood School” ismindeki okulda eğitim almıştır. Bu okulda eğitimini alırken ileride birlikte müzik grubu kuracağı “Jesse Carmichael” ve “Mickey Madden” gibi isimlerle tanışmıştır. Adam Levine’nin ilk kurduğu müzik grubu  olan “Kara’s Flowers” başarısız olunca gruptan arkadaşı “Jesse Carmichael” ile birlikte eğitim için New York’a gitmişlerdir. Burada bulunan “French Woods Festival of the Performing Arts Camp” ismindeki okuldan eğitim almışlardır.

Adam Levine’nin ilk filminin ismi nedir? Adam Levine 2013 itibarıyla bir film projesinde yer almamıştır.

Adam Levine’nin ilk albümünün ismi nedir? Adam Levine ilk grubu Kara’s Flowers bünyesinde “The Fourth World” ismindeki albümü 1997 yılında çıkarmış fakat başarı elde edememiştir. Adam Levine’nin tanınmasını sağlayan ikinci grubu Maroon 5 bünyesinde çıkardığı ilk albümünün ismi ise “Songs About Jane” şeklindedir. 2002 yılında çıkarılan albüm toplamda 45 dakika süren 12 şarkıdan oluşmaktadır.

Adam Levine hakkında gerçekleri, Adam Levine ile ilgili bilgileri ve Adam Levine hakkında az bilinenleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Adam Levine’nin ilk televizyon programının ismi nedir? Adam Levine 1990 ve 2000 yılları arasında yayınlanan Amerikan yapımı drama dizisi olan “Beverly Hills, 90210” serisinin bir bölümünde 1997 yılında TV ekranlarında ilk kez görünmüştür.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir