Adam Levine’nin Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Adam Levine Hakkında Bilinmeyenler

Adam LevineYazımızda Adam Levine’nin fiziksel özellikleri, Adam Levine’nin ölçüleri ve Adam Levine hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü şarkıcı Adam Levine’nin ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Adam Levine’nin boyu kaçtır? Adam Levine’nin boyu 1,82 metredir. Adam Levine’nin kilosu kaçtır? Adam Levine 76 kg kiloya sahiptir. Adam Levine’nin saç rengi nedir? Adam Levine koyu kahverengi saçlı ünlülerdendir. Adam Levine’nin göz rengi nedir? Adam Levine ismi ile tanınan şarkıcı ela renkli gözlere sahiptir.

Adam Levine’nin ayakkabı numarası kaçtır? Adam Levine Amerikan standartlarına göre 11,5 numara ayakkabıları giyebilmektedir.

Başarılı şarkıcı Adam Levine kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. “Maroon 5” müzik grubu ile prestijli ödüller alan Adam Levine en son 2013 yılının Şubat ayında grubun son albümü “Overexposed” içerisinde yer alan “Payphone” parçası ile en iyi pop grup performansı dalında Grammy ödülünü kazanmıştır. Grup aynı ödülü 2012 yılında “Hands All Over” albümü içinde yer alan “Moves Like Jagger”, 2011 yılında yine “Hands All Over” albümü içinde yer alan “Misery”, 2006 yılında “It Won’t Be Soon Before Long” albümünde yer alan “This Love” isimli parçalarla  kazanmıştır.

Adam Levine’nin fiziksel özellikleri, Adam Levine’nin ölçüleri ve Adam Levine hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Adam Levine’nin ailesinden bahsedeceğiz. . Adam Levine’nin bir kardeşi vardır. Adam Levine’nin annesinin ismi Patricia Noah Levine’dir. Patricia avukatlık ve danışmanlık meslekleri ile uğraşmıştır. Adam Levine’nin babasının adı ise Fred Levine şeklindedir. Fred bir perakende satış zinciri kurucusudur. Adam Levine’nin anne ve babası o henüz 7 yaşındayken ayrılmışlardır. Adam Levine’nin erkek kardeşinin ismi “Michael”dir. Adam Levine’nin babasının ikinci evliliğinden Sam ve Liza adında iki üvey kardeşi dünyaya gelmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir