Adam Levine’nin Sevdiği Şeyler, Favorileri, Adam Levine’nin Hoşlandığı Şeyler

Adam LevineYazımızda Adam Levine’nin sevdiği şeyleri, Adam Levine’nin favorilerini ve Adam Levine’nin hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Adam Levine’nin en sevdiği içecek hangisidir? Adam Levine içeceklerden en çok su içmekten keyif aldığını ifade etmiştir. Adam Levine’nin en sevdiği cihaz hangisidir? Adam Levine en fazla Game Boy’lardan hoşlandığını belirtmiştir.

Adam Levine’nin en sevdiği müzik artistleri kimlerdir? Adam Levine müzik işiyle uğraşanlardan en çok ABD’li pop şarkıcısı ve söz yazarı olan 1958 doğumlu ve tüm zamanların en iyi şarkıcıları listesinde yer alan “Prince” ismindeki sanatçıyı ve onlarca Grammy ödülü sahibi olan ve bu alanda rekoru elinde tutan 1950 doğumlu ABD’li şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen “Stevie Wonder” ismindeki sanatçıyı beğenmektedir.

Adam Levine’nin en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Adam Levine’nin en sevdiği arkadaşları arasında ön sıraya çıkanlar 1980 doğumlu ABD’li oyuncu olan Jake Gyllenhaal ve “Family Guy”, “American Dad!” gibi animasyon sit-comlarıyla tanınan 1973 doğumlu ünlü animatör, yazar, aktör ve şarkıcı Seth MacFarlane şeklindedir. Bu isimler dışında “How I Met Your Mother” dizisinin “Marshall Eriksen” karakterini canlandıran “Jason Segel” onun kreş yıllarından beri tanıdığı arkadaşıdır. Adam Levine’nin en sevdiği kişiler arasında erkek kardeşi de yer almaktadır. Kardeşi eşcinsel olan Adam Levine, eş cinsel evliliklerini desteklemektedir.

Adam Levine’nin en sevdiği evcil hayvan hangisidir? Adam Levine evcil hayvan olarak köpek besleyen bir şarkıcıdır. Adam Levine’nin köpeğinin ismi “Frankie” şeklindedir. Adam Levine’nin stil ikonu Batman karakteridir.

Adam Levine’nin kötü alışkanlıkları var mı? Adam Levine geçmişte sigara içtiğini ve hatta uyuşturucuya başladığını itiraf etmiştir. Ancak o eski kötü günlerin artık çok geride kaldığını belirtmiştir.

Adam Levine’nin sevdiği şeyleri, Adam Levine’nin favorilerini ve Adam Levine’nin hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Adam Levine’nin en sevdiği saat markası hangisidir? Adam Levine saat markaları içinden en fazla “Rolex Military Submariner” ismindeki saatleri tercih etmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir