Adele Hakkında Gerçekler, Adele İle İlgili Bilinmeyenler

adeleYazımızda Adele hakkında gerçekler ve Adele ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Adele’nin boyu kaçtır? Adele’nin boyu 1,75 metredir. Adele’nin kilosu kaçtır? Adele 85 kg kiloya sahiptir. Adele kilo sorunu ile dikkat çeken şarkıcıdır. Adele’nin saç rengi nedir? Adele gerçek saç renginin açık kahverengi olduğu bilinmektedir. Adele’nin göz rengi nedir? Adele ismi ile tanınan sanatçı yeşil gözlere sahiptir.

Adele’nin vücut ölçüleri nedir? Adele’nin ölçülerinin 92 cm- 87 cm- 96 cm şeklinde olduğu bilinmektedir. Adele’nin kıyafet ölçüleri nedir? Adele Amerikan standartlarına göre 10 numaralı kıyafetleri giyebilmektedir.

Adele nasıl ünlü oldu? Adele 2008 yılında çıkardığı “19” ve 2011 yılında çıkardığı “21” ismini taşıyan albümlerle ünlü olmuştur.

Adele’nin ilk albümünün ismi nedir? Adele 28 Ocak 2008 yılında “19” ismindeki çıkış albümünü çıkarmıştır. Albümünde yer alan çıkış parçası “Chasing Pavements” listelerde kısa sürede ilk sıraya oturmuştur. Toplamda 12 single’dan oluşan ve 44 dakika süren albümde ayrıca  Amerikalı müzisyen Bob Dylan’ın 1997 yılında çıkardığı “Time Out of Mind” albümünden de parçalar yer almıştır.

Adele’nin ilk TV programı nedir? Adele 2008 yılında ilk kez ekranlarda görünmüştür. Adele “Saturday Night Live” ismi ile bilinen Amerikan yapımı gece yayınlanan programda sadece bir kez müzikal konuk olarak çıkmıştır. “Saturday Night Live” aslında ünlü komedyenlerin çeşitli skeçler sergiledikleri bir programdır.

Adele’nin ilk oynadığı filmin adı nedir? Adele ilk olarak 2012 yılında “Katy Perry: Part of Me” ismi ile bilinen Katy Perry üzerine yapılan üç boyutlu bir otobiyografi filminde küçük bir rol almıştır. 2012 yılında bir James Bond filmi olan “Skyfall” için müzik besteleyen Adele bu esnada 8 sekiz aylık hamileydi.

Adele’nin en sevdiği kişiler? Adele’nin en çok sevdiği ünlüler Beyonce ve Mary J. Blige’dir. Ayrıca Adele Rihanna ile de çok sıkı dosttur. Adele’nin en grup hangisidir? Adele en çok “Spice Girls” müzik grubunu sevmektedir. Adele’nin tuttuğu futbol takım hangisidir? Adele Tottenham Hotspur futbol takımını desteklemektedir.

Adele hakkında gerçekler ve Adele ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son bir bilgi vereceğiz. Adele’nin siyasi görüşü nedir? Adele İngiliz İşçi Partisi’ni desteklemektedir.

You may also like...

2 Responses

  1. hanifi diyor ki:

    bi türlu nasıl ünlu oldugunu bulamadım niye koymuyosunuz.::):(:(:(:d:D:D:D:/:(:)

  2. Kristina diyor ki:

    Adele mükemmel kadın şarkılarıda kendisi gibi çok güzel babası adele hakkında bir şey söylemiş keşke zamanı geriye döndürüp ona hakiiketen babalık yapsaydım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir