Adele Kimdir, Hayatı, Adele Hakkında Bilgi

adeleYazımızda Adele kimdir, Adele’nin hayatı, Adele hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Adele’nin gerçek adı nedir? Adele ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Adele Laurie Blue Adkins’tir. Adele’nin takma adı nedir? Adele’nin takma isimleri Adele ve Addie’dir. Adele’nin ayırt edici özellikleri nelerdir? Adele’nin tombul olması, büyük yeşil gözleri, performansını sergilerken ahlaksız söz ve davranışlarını engelleyememesi, farklı perukları ve içli şarkıları onu farklı kılan önemli özellikleridir.

Adele kimdir? Adele kısaca İngiliz şarkıcı, müzisyen, besteci ve aranjördür. Adele’nin sesi en kalın kadın sesi olan kontralto olarak alınmaktadır. Adele’nin çalabildiği müzik aletleri nelerdir? Adele gitar, bas gitar, klavye, vurmalı çalgılar ve piyano çalabilmektedir.

Adele ne zaman doğdu? Adele 1988 yılında doğmuş bir sanatçıdır. Adele’nin doğum tarihi 5 Mayıs 1988’dır. Adele’nin burcu nedir? Adele’nin burcu boğadır.

Adele nerelidir? Adele bir İngilizdir. İngiltere’nin Kuzey Londra’ya bağlı Tottenham kentinde doğmuştur.

Adele hangi okulda okudu? Adele Londra Croydon’da bulunan “London School for Performing Arts and Technology” kısaca “The BRIT School” ismindeki okulda eğitim almıştır. Leona Lewis ve Jessie J ile sınıf arkadaşı olmuştur. Buradan 2006 yılının Mayıs ayında mezun olmuştur.

Adele’nin babası kimdir? Adele’nin babası  Mark Evans’tır. Mark Evans Gallilidir. Adele’nin annesinin adı nedir? Adele’nin annesi Penny Adkins’tir. Penny Adkins bir İngilizce öğretmenidir. Adele’nin babası o henüz iki yaşındayken evi terk etmiştir. Adele annesi tarafından yetiştirilmiştir.

Adele kimdir, Adele’nin hayatı, Adele hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Adele evli mi, Adele’nin çocuğu var mı sorularını cevaplayacağız. Adele  henüz evlenmemiştir. Ancak başarılı şarkıcı bir yardım girişimcisi olan Simon Konecki ile birliktedir. 2013 itibarıyla ikilinin bir bebekleri vardır. Adele 19 Ekim 2012 yılında bir erkek çocuk dünyaya getirmiştir. Adele’nin çocuğunun ismi nedir? Adele’nin bebeğine Angelo James Konecki ismi verilmiştir. Angelo, Adele’nin ilk çocuğu fakat Simon’ın ikinci çocuğudur. Simon Konecki’nin eski eşinden bir de kız çocuğu vardır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir