Adriana Lima Hakkında Gerçekler, İle İlgili Bilgiler, Adriana Lima İle İlgili Bilinmeyenler

adriana limaYazımızda Adriana Lima hakkında gerçekler, Adriana Lima ile ilgili bilgiler ve Adriana Lima ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Adriana Lima nerelidir? Adriana Lima Brezilyalı bir modeldir. Bahia’ya bağlı Salvador kentinde gelir düzeyi düşük insanların yaşadığı bir mahallede dünyaya gelmiştir. Ünlü manken bir NBA oyuncusu olan Sırp vatandaşı Marko Jarić ile evlendikten sonra 2009 yılında Sırp vatandaşlığı başvurusu yapmıştır.

Adriana Lima hangi okulda okudu? Adriana Lima küçük yaşta modellik kariyerine adım attığı için eğitim hayatı çok kısa sürmüştür. Adriana Lima’nın ilkokul arkadaşı modellik yarışmasına katılmayı çok istemiş fakat tek başına katılmaya cesaret edemediği için Adriana Lima’nın da yarışmaya katılmasını sağlamıştır. Brezilya’yı kapsayan bu yarışmada birinci olan Adriana Lima hayatına model olarak devam etmiştir.

Adriana Lima’nın idolü Amerikalı reality televizyon programı sunucusu olan Bristol Palin’dir. Adriana Lima’nın rol modeli ise Amerikalı siyasetçi “Sarah Palin”dir.

Adriana Lima’nın sevdiği fotoğrafçılar arasında Steven Meisel ve Albert Watson gibi isimler vardır. Adriana Lima’nın favori tasarımcısı Christian Lacroix’tir. Çünkü Christian Lacroix’i iyi bir insan olarak tanımlar ve kıyafetlerini çok mükemmel bulur. Adriana Lima’nın en çok beğendiği müzisyen çok farklı tarzlarda müzik yapan ünlü müzisyen Lenny Kravitz’tir. Adriana Lima’nın en sevdiği yazar ise romancılığının yanında farklı alanlarda da çalışmalarıyla tanınan 1927 doğumlu Kolombiyalı yazar Gabriel Garcia Marquez’dir. Son olarak Adriana Lima’nın en sevdiği pembe dizi Brezilyalı yazar “Bernardo Guimarães” tarafından yazılıp diziye uyarlanan “Sinhá Moça” ismindeki pembe dizidir.

Adriana Lima’nın ilk filminin ismi nedir? Adriana Lima 2001 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin ismi “The Follow” şeklindedir ve BMV için çekilmiştir. Yaklaşık dokuz dakikalık bir kısa film olan “The Follow” ismindeki yapımda Adriana Lima ünlü bir adamın eşini canlandırmıştır.

Adriana Lima’nın ilk televizyon programının ismi nedir? Adriana Lima bir Amerikan durum komedisi türünden TV dizisi olan ve 2005’ten beri devam eden “How I Met Your Mother” ismindeki seride ilk kez televizyon ekranlarında görünmüştür. Filmin 2007 yılında gösterilen 3. sezonunun 10. bölümünde oynayan Adriana Lima kendisini canlandırmıştır. Adriana Lima’nın evcil hayvanı var mıdır? Ünlü model Adriana Lima herhangi bir evcil hayvana sahip değildir.

Adriana Lima hakkında gerçekler, Adriana Lima ile ilgili bilgiler ve Adriana Lima ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak ünlü modelin yardımsever kişiliğinden bahsedeceğiz. Adriana Lima doğup büyüdüğü fakir mahallesindeki çocuklara ettiği yardımlarla adını duyurmuştur. Ayrıca Adriana Lima Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve kazanılan paranın lösemili çocuklara gittiği “Var mısın? Yok musun?” ismindeki programa katılmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir