Adriana Lima Kimdir, Hayatı, Adriana Lima Hakkında Bilgi

adriana limaYazımızda Adriana Lima kimdir, Adriana Lima hayatı ve Adriana Lima hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Adriana Lima’nın gerçek adı nedir? Adriana Lima ismi ile tanınan ünlü gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Adriana Lima’nın tam ismi Adriana Francesca Lima şeklindedir. Adriana Lima’nın takma adı nedir? Adriana Lima ismi ile tanınan ünlünün yakın çevresi ve akrabaları tarafından kullanılan çok sayıda takma ismi vardır. Adriana Lima’nın takma isimlerinden en bilinenleri “Adri”, “The Goddess”, “The Queen of Brazil” ve “Lima Bean” gibidir. Adriana Lima’nın ayırt edici özellikleri nelerdir? Adriana Lima’nın yüz yapısı, neredeyse tüm listelere dünyanın en iyi modellerinden birisi olarak gösterilmesi onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Adriana Lima kimdir? Adriana Lima kısaca Brezilyalı süper modeldir. Victoria’s Secret adındaki Amerika’nın en büyük perakendecisi için çalışmasıyla bilinir.

Adriana Lima ne zaman doğdu? Adriana Lima 1981 yılında doğmuş bir modeldir. Adriana Lima’nın doğum tarihi 12 Haziran 1981’dir.

Adriana Lima’nın kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Adriana Lima Brezilya’nın fakir mahallerinden birinde dünyaya gelmiştir. Fakir ve dindar bir ailede yetişmiştir. 1994 yılında keşfedilen ünlü model 15 yaşında iken sadece Brezilya’yı kapsayan modellik yarışmasında birinci olarak bu yarışmanın tüm dünyayı kapsayan versiyonuna katılmaya hak kazanmıştır. Bir yıl sonra dünya genelini kapsayan bu modellik yarışmasından da ikincilik elde ederek gelen teklifler üzerinde Amerika’nın New York kentine taşınmıştır. Burada öncelikle çeşitli dergilerle çalışan ve reklam panoları için poz veren Adriana Lima Victoria’s Secret defilesine katılmıştır. 22 yaşına geldiğinde Victoria’s Secret’ın açılış mankeni olmaya hak kazanmıştır.

Adriana Lima kimdir, Adriana Lima hayatı ve Adriana Lima hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Adriana Lima’nın burcu nedir? Adriana Lima’nın burcu ikizlerdir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir