Adriana Lima’nın Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Adriana Lima Hakkında Bilinmeyenler

adriana limaYazımızda Adriana Lima’nın fiziksel özellikleri, Adriana Lima’nın ölçüleri ve Adriana Lima hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü model Adriana Lima’nın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Adriana Lima’nın boyu kaçtır? Adriana Lima’nın boyu 1,78 metredir. Adriana Lima’nın kilosu kaçtır? Adriana Lima 56 kg kiloya sahiptir.

Adriana Lima’nın saç rengi nedir? Adriana Lima koyu kahverengi saçlara sahip olan modellerdendir. Adriana Lima’nın göz rengi nedir? Adriana Lima ismi ile tanınan model mavi renkli gözlere sahiptir. Ancak Adriana Lima lens kullanmakta gerçek göz renginin yeşil ile gri arasında olduğu tahmin edilmektedir.

Adriana Lima’nın ayakkabı numarası kaçtır? Adriana Lima Amerikan standartlarına göre 8,5 Avrupa standartlarına göre 39 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Adriana Lima’nın kıyafet numarası kaçtır? Adriana Lima Amerikan standartlarına göre 4, Avrupa standartlarına göre 34 numaraya sahip elbiseleri giyebilmektedir.

Adriana Lima evlendi mi? Adriana Lima Sırp bir NBA oyuncusu ile evlenmiştir. Adriana Lima evlenmeden önce 2008 yılının Haziran ayında nişanlanmış 2009 yılının sevgililer gününde evlenmiştir. Adriana Lima’nın eşinin ismi nedir? Adriana Lima “Marko Jarić” ile evlenmiştir.  Adriana Lima’nın çocukları var mı? Adriana Lima olan iki kız çocuğu annesidir. Adriana Lima’nın çocuklarının isimleri nedir? Adriana Lima 2009 yılında doğan ilk çocuğuna “Valentina” 2012 yılında doğan ikinci çocuğuna ise “Sienna” ismini vermiştir.

Yazımızın bu bölümünde Adriana Lima’nın ailesinden bahsedeceğiz. Adriana Lima’nın kendisinden küçük üvey iki erkek kardeşi vardır. Adriana Lima’nın annesinin ismi Maria’dır. Adriana Lima’nın babasının adı ise Nelson Torres şeklindedir.

Adriana Lima’nın fiziksel özellikleri, Adriana Lima’nın ölçüleri ve Adriana Lima hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Adriana Lima’nın ölçüleri nasıldır? Adriana Lima’nın vücut ölçüleri 87 cm- 60 cm- 89 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir