Adriana Lima’nın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Adriana Lima’nın Hoşlandığı Şeyler

adriana limaYazımızda Adriana Lima’nın sevdiği şeyleri, Adriana Lima’nın favorilerini ve Adriana Lima’nın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Adriana Lima’nın en sevdiği yemek hangisidir? Adriana Lima’nın hoşlandığı yiyecekler arasında balık ilk sırada yer alır. Adriana Lima’nın en sevdiği yer neresidir? Adriana Lima en çok Fas’ın bir şehri olan Marakeş kentini sevmektedir. Başarılı model Marakeş’i sevmesinin sebebinin şehrin kültürünün ilgisini çekmesinden kaynaklandığını ifade etmiştir. Adriana Lima doğduğu Brezilya’yı ve yaşadığı New York kentini de sevmektedir. Adriana Lima’nın en sevdiği renk nedir? Adriana Lima’nın çok sayıda favori rengi vardır. Adriana Lima’nın sevdiği renkler beyaz, mavi, yeşil, turuncu, pembe, siyah, sarı ve kırmızıdır.

Adriana Lima’nın en sevdiği kitap hangisidir? Adriana Lima en çok Garcia Marquez’in kaleme aldığı “Books by Gabriel” ve Arthur Golden tarafından yazılan ve 2005 yılında filmi de çekilen “Memoirs of a Geisha” gibi romanları sevdiğini belirtmiştir.

Adriana Lima’nın en sevdiği televizyon programı hangisidir? Adriana Lima televizyon izlemeyi seven ünlülerdendir. Başarılı model en çok sevdiği programlar arasında Hilton otellerinin varisi Paris Hilton’un da başrolünde yer aldığı ve 2003 yılından beri yayınlanmakta olan reality-show olan “The Simple Life”, 2005 yılından beri yayınlanan reality-dans yarışması “So You Think You Can Dance”, ABD yapımı ünlü animasyon dizisi “Family Guy”, yine bir animasyon dizisi olan “American Dad!”, 2002 yılından beri yayınlanan bir şarkı yarışması olan “American Idol” ve  ABD yapımı televizyon dizisi “Deadwood” gibi diziler yer almaktadır. Adriana Lima’nın favori sinema filmi hangisidir? Adriana Lima’nın en sevdiği film 1996 Avustralya yapımı bir film olan dram türündeki “Shine” ismindeki filmdir.

Adriana Lima’nın sevdiği şeyleri, Adriana Lima’nın favorilerini ve Adriana Lima’nın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Adriana Lima’nın en sevdiği parfüm hangisidir? Adriana Lima “Victoria’s Secret “So In Love” for Women” ismindeki parfümden hoşlanmaktadır. Adriana Lima’nın kullandığı makyaj malzemesi ise  “Shu Uemura “ ismindeki üründür.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir