Alex Pettyfer Hakkında Az Bilinenler, Alex Pettyfer’in Sevdiği Şeyler, Alex Pettyfer İle İlgili Bilgiler

alex-pettyferYazımızda Alex Pettyfer hakkında az bilinenleri, Alex Pettyfer’in sevdiği şeyleri ve Alex Pettyfer ile ilgili bilgiler soru cevap şeklinde ele alacağız.

Alex Pettyfer’in en sevdiği renk hangisidir? Alex Pettyfer en çok turuncu rengini sevmektedir. Alex Pettyfer’in en sevdiği hobisi nedir? Alex Pettyfer en çok hokey oynamayı, kayak yapmayı ve dans etmeyi sevmektedir. Alex Pettyfer’in en sevdiği yer neresidir? Alex Pettyfer en çok hoşlandığın yer neresi sorusuna cevap olarak hamburger satan bir restoranın ismini vermiştir. Ayrıca ünlü isim Disneyland’da bulunmayı da sevmektedir.

Alex Pettyfer’in en sevdiği aktör kimdir? Alex Pettyfer en çok 1925 doğumlu ABD’li oyuncu olan ve başta Oscar, Emmy, Cannes olmak üzere çok sayıda ödül sahibi ünlü aktör Paul Newman’ı sevmektedir. Alex Pettyfer’in en sevdiği kişi kimdir? Alex Pettyfer Paul Newman’ın yanısıra en çok Oscar ödüllü ABD’li oyuncu Al Pacino’yu sevdiğini belirtmiştir. Alex Pettyfer’in en sevdiği şarkıcı kimdir? Alex Pettyfer’in beğendiği şarkıcılar arasında ise öne çıkanlar “Civil Twilight” adını taşıyan bir rock grubu ve ünlü İngiliz şarkıcı “Adele” dir.

En sevdiğin arkadaşların kimler sorusuna Alex Pettyfer; pek tanınmamış bir isim olan “Camilla Belle”, 1980 doğumlu bir aktör ve film yapımcısı olan “Channing Tatum”, ünlü Avustralyalı model “Teresa Palmer” ve Amerikalı yönetmen “Daniel John (D.J.) Caruso” gibi isimleri söylemiştir.

Alex Pettyfer’in tuttuğu takım hangisidir? Bir İngiliz olan Alex Pettyfer futbol takımlarından İngiliz Arsenal Futbol takımını desteklemektedir.

Alex Pettyfer’in ilk oynadığı film hangisidir? Alex Pettyfer ilk olarak bir televizyon sinema filmi olan ve “Thomas Hughes”in aynı adlı romanından uyarlanan 2005 yapımı bir film olan “Tom Brown’s Schooldays” ismindeki filmde rol almıştır. Genç oyuncu bu filmde başrolde “Tom Brown” karakterini canlandırmıştır. Alex Pettyfer’in ilk televizyon programı hangisidir? Alex Pettyfer bu güne kadar çok sayıda TV dizisinde konuk oyuncu olarak oynamış, Talk Showlara misafir olmuştur.

Alex Pettyfer’in evcil hayvanı var mıdır? Alex Pettyfer bir tane Tibet terrieri cinsi köpeğe sahiptir. Alex Pettyfer’in köpeğinin ismi “Waggles” şeklindedir.

Alex Pettyfer hakkında az bilinenleri, Alex Pettyfer’in sevdiği şeyleri ve Alex Pettyfer ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Alex Pettyfer’in en sevdiği filmler hangileridir? Alex Pettyfer izlediği filmler arasından en çok 2006 yapımı gerilim ve polisiye film olan “Inside Man” ve 1992 yapımı ve Charlie Chaplin’in hayatını konu alan “Chaplin” gibi filmlerden hoşlandığını ifade etmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir