Alex Pettyfer Hakkında Gerçekler, Alex Pettyfer’in Fiziksel Özellikleri, Alex Pettyfer Hakkında Bilinmeyenler

alex-pettyferYazımızda Alex Pettyfer hakkında gerçekler, Alex Pettyfer’in fiziksel özellikleri  ve Alex Pettyfer hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Alex Pettyfer’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Alex Pettyfer’in boyu kaçtır? Alex Pettyfer’in boyu 1,81 metredir. Alex Pettyfer’in kilosu kaçtır? Alex Pettyfer 78 kg kiloya sahiptir. Alex Pettyfer’in saç rengi nedir? Alex Pettyfer sarışın aktörlerdendir. Alex Pettyfer’in göz rengi nedir? Alex Pettyfer ismi ile tanınan oyuncu yeşil rengi gözlere sahiptir.

Alex Pettyfer’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Alex Pettyfer’in iyi yapılı vücudu, çeşitli yerlerindeki toplamda 7 adet olan dövmesi ve göz renginin yeşile yakın ama mavi ile yeşil arasında olması onun en dikkat çekici farklı özellikleridir.

Alex Pettyfer’in ayakkabı numarası kaçtır? Alex Pettyfer Amerikan standartlarına göre 10 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir. Alex Pettyfer’in vücut ölçüleri nasıldır? Alex Pettyfer’in göğüs çevresi 104 cm, kol-pazu kısmı 36 cm ve bel çevresi 83 cm şeklinde olduğu bilinmektedir.

Alex Pettyfer nasıl ünlü oldu? Alex Pettyfer 1996 yılında bir reklam filmi için ilk kez kameraların karşısına çıkmıştır. Bir yıl sonra modelliğe başlayan genç model oyunculuktan kopmamış okul oyunlarında çeşitli rollerde oynamıştır. 15 yaşında profesyonel oyunculuğa bir televizyon filmi ile başlamıştır. 2005 yılından sonra birkaç filmde daha rol alan Alex Pettyfer “Stormbreaker”, “Wild Child” , “I Am Number Four” ve “Beastly” gibi filmlerde rol alması sonrasında geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlamıştır.

Alex Pettyfer hakkında gerçekler, Alex Pettyfer’in fiziksel özellikleri  ve Alex Pettyfer hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Alex Pettyfer evlendi mi? Alex Pettyfer 2013 itibarıyla henüz evlenmemiştir. Fakat ünlü oyuncu 2012 yılında “Magic Mike” isimli filmin çekimleri esnasında tanıştığı Elvis Presley’in torunu “Riley Keough” ile nişanlandıklarını duyurmuştur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir