Alexandra Daddario Hakkında Gerçekler, Alexandra Daddario Hakkında Bilgiler

Alexandra-DaddarioYazımızda Alexandra Daddario hakkında gerçekler ve Alexandra Daddario hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Alexandra Daddario’nun gerçek adı nedir? Alexandra Daddario ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Alexandra Daddario’nun tam ismi Alexandra Anna Daddario şeklindedir. Alexandra Daddario’nun takma adı nedir? Alexandra Daddario ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen en bilinen takma ismi adının kısaltılmış şekli olan “Alex” şeklindedir.

Alexandra Daddario nerelidir? Alexandra Daddario Amerikalı bir oyuncudur. Alexandra Daddario’nun doğduğu yer Amerika’nın New York’a bağlı New York City kentidir. Ünlü oyuncunun kökleri Çekoslovakya, İtalya ve İrlanda’ya dayanmaktadır.

Alexandra Daddario hangi okulda okudu? Alexandra Daddario okul hayatına doğduğu kent New York’ta bulunan ve tüm öğrencileri kızlardan oluşan özel bir okul olan “Brearley School” ismindeki okulda başlamıştır. Oyunculuk kariyerine adım attığı 16 yaşından itibaren yine New York’ta bulunan “Professional Children’s School” adındaki okulda eğitim görmüştür. Ardından ise “Marymount Manhattan College” ismindeki okulda lise eğitimi alan Alexandra Daddario burada lise eğitimini tamamlamıştır.

Alexandra Daddario’nun ilk televizyon programının ismi nedir? Alexandra Daddario 2002 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Alexandra Daddario ilk dizisinin ismi “All My Children” şeklindedir. 1970 ve 2013 yılları arasında gösterilen bu uzun soluklu dizide Alexandra Daddario 2002 ve 2003 yıllarında yayınlanan 2 sezonda 43 bölümde rol almış ve “Laurie Lewis” karakterini canlandırmıştır.

Alexandra Daddario’nun ilk oynadığı müzik videosunun ismi nedir? Alexandra Daddario 2012 yılının sonlarında ilk kez bir müzik videosunda görünmüştür. “Imagine Dragons’s” ismindeki Amerikan rock grubunun “Radioactive” ismindeki klipinde rol almıştır. Alexandra Daddario bu klipte başarılı performansıyla çok konuşulmuştur.

Alexandra Daddario hakkında gerçekleri ve Alexandra Daddario hakkında bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Alexandra Daddario’nun ilk filminin ismi nedir? Alexandra Daddario 2005 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “The Squid and the Whale” şeklindedir. Drama türünden bir film olan “The Squid and the Whale” filminde küçük bir rol alan Alexandra Daddario “Pretty Girl” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir