Alexandra Daddario’nun Sevdiği Şeyler, Favorileri, Alexandra Daddario’nun Hoşlandığı Şeyler

Alexandra-DaddarioYazımızda Alexandra Daddario’nun sevdiği şeyleri, Alexandra Daddario’nun favorilerini ve Alexandra Daddario’nun hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Alexandra Daddario’nun en sevdiği yemek hangisidir? Alexandra Daddario’nun hoşlandığı yiyecekler arasında en çok dikkat çekeni omlettir. Alexandra Daddario ızgarada balık yemekten de keyif almaktadır. Tatlı atıştırmalıklara da bayılan genç aktris M&m’s marka düğme şeklinde renkli şekerlemeler üreten markanın ürünlerini beğenmektedir.

Alexandra Daddario’nun en sevdiği şarkıcılar hangileridir? Alexandra Daddario müzik dinlemeyi seven bir sanatçıdır. Alexandra Daddario sevdiği sanatçılar arasında 1989 doğumlu popüler Amerikalı genç şarkıcı Taylor Swift, “Your Body Is a Wonderland” ismindeki şarkısıyla tanınan 1977 doğumlu Amerikalı müzisyen John Mayer ve “The Fame” albümü ile dünya genelinde bir başarı yakalayan Amerikalı şarkıcı Lady Gaga gibi isimler yer almaktadır. Alexandra Daddario’nun en sevdiği müzik grupları arasında ise country müzik alanında eserler veren Amerikalı müzik grubu Rascal Flatts, Fransız alternatif rock grubu Phoenix ve Los Angeles’ta kurulan Amerikan İndie folk grubu “Edward Sharpe and the Magnetic Zeros”  yer alır.

Alexandra Daddario’nun en sevdiği televizyon programı hangisidir? Alexandra Daddario en çok komedi türünden dizileri sevmektedir. Alexandra Daddario’nun beğendiği diziler arasında bir komedi dizisi olan ve yazarlığını ünlü dizi oyuncusu Seinfeld’in yaptığı 2000 yılından beri gösterimde olan “Curb Your Enthusiasm”, Amerikan yapımı bir animasyon televizyon dizisi olan ve 1999 yılından beri gösterimde olan “Family Guy”, yine Amerikan yapımı durum komedisi türünde bir televizyon serisi olan ve 2006 yılından beri gösterimde olan “30 Rock”, komedi türünden 18 yaşın üstündekiler için yayınlanan Amerikan yapımı bir animasyon dizisi olan ve 1997’den beri devam eden “South Park” gibi diziler vardır.

Alexandra Daddario’nun en sevdiği kitap hangisidir? Alexandra Daddario kitap okumayı seven ve bu anlamda Steve Martin’in eserlerinden hoşlanan ünlülerdendir. Alexandra Daddario’nun sevdiği kitaplar arasında ön sırada yer alanlar Steve Martin’in 2007 yılında çıkardığı ve anılarını kaleme aldığı eser olan “Born Standing Up: A Comic’s Life”, 2003 yılında çıkan ve yine Steve Martin’in yazdığı bir kitap olan “The Pleasure Of My Company” ismindeki kitaptır.

Alexandra Daddario’nun sevdiği şeyleri, Alexandra Daddario’nun favorilerini ve Alexandra Daddario’nun hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Alexandra Daddario’nun en sevdiği film hangisidir? Alexandra Daddario’nun beğendiği sinema filmleri arasında önde gelenler 1990 yapımı Steve Martin’in senaryosunu yazdığı komedi türünden bir sinema filmi olan “Los Angeles Öyküsü”, yönetmeni Sam Mendes olan 1999 yapımı Amerikan yapımı film olan ve 5 dalda Oscar kazanan “Amerikan Güzeli” ve 1989 yılında çıkan ve Disney yapımı bir animasyon filmi olan “Küçük Deniz Kızı” ismindeki filmler yer alır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir