Alexandra Stan Sevdiği Şeyler, Hobileri, Alexandra Stan İle İlgili Bilgiler

alexYazımızda Alexandra Stan’ın sevdiği şeyleri, Alexandra Stan’ın favorilerini ve Alexandra Stan’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Alexandra Stan’ın müziğe olan ilgisi ne zaman başladı? Alexandra Stan müziği sevmeye henüz üç yaşındayken başlamıştır. Çocukluğunda müzik tutkusunu ailesi ile paylaşmıştır. Alexandra Stan’ın anne ve babası bu konuda onun arkasında yer almışlardır. Başarılı şarkıcı müzik endüstrisindeki başarısını ailesine borçlu olduğunu ifade etmiştir.

Alexandra Stan çok sevdiği müzik alanında dikkat çekmeye başlaması onun sahnelerde performans sergilemesini sağlamıştır. Başarılı şarkıcı ilk sahne performanslarında biraz utangaçlık yaşadığını belirtmiştir. Alexandra Stan sanatçıların şarkı söylerken dans etmeleri ile ilgili olan kanto dersleri almıştır. Alexandra Stan boş vakitlerini ailesi ve arkadaşlarıyla geçirmekten hoşlanmaktadır.

Alexandra Stan’ın en sevdiği şarkı kendi yazdığı “Mr. Saxaboat” ismini taşımaktadır. Alexandra Stan ne zaman bir boş zaman bulsa bu şarkısını dinlediğini ifade etmiştir. “Mr. Saxaboat” şarkısı Romanya dışında Danimarka, İspanya, Avustralya, İtalya gibi ülkelerde de önemli bir popülerlik elde etmiştir.

Alexandra Stan ekonomi dalına büyük ilgi duyduğunu ifade etmiştir. Yetenekli yıldız bir röportajında eğer şarkıcı olmasaydı ekonomist olabileceğini söylemiştir.

Alexandra Stan’ın “Lemonade” isimli single parçası 4 Haziran 2012 yılında çıkmış bir yıl içinde 50 milyonun üzerinde görüntülenmiştir.

Alexandra Stan 2013 yılının Haziran ayında hastaneye kaldırılmıştır. Tüm konserleri iptal edilen genç sanatçının başlangıçta bir kaza geçirdiği duyurulmuştur. Fakat Alexandra Stan menajerinin kendisini dövdüğünü ifade etmiş ve menajeri Marcel Prodan aleyhine şantaj yaptığı gerekçesiyle dava açmıştır. 2013 yılının Eylül ayında bir albüm çıkarması beklenen Alexandra Stan menajeri ile yaşadığı bu problemden dolayı albümünü ertelemiştir.

Alexandra Stan Facebook üzerinden en çok takip edilen Romanyalı şarkıcıdır. Yetenekli sanatçının 2 milyonun üzerinde takipçisi vardır.

Alexandra Stan’ın sevdiği şeyleri, Alexandra Stan’ın favorilerini ve Alexandra Stan’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Alexandra Stan’ın kazandığı önemli bir ödülden bahsedeceğiz? Alexandra Stan 2012 yılında European Border Breakers Awards (EBBA) ödülünü kazanmıştır.

You may also like...

1 Response

  1. sofia diyor ki:

    great alexandra stan verry sveet and wonderful on

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir