Angelina Jolie Hakkında Az Bilinenler, Angelina Jolie Hakkında İlginç Bilgiler

angelina jolieYazımızda Angelina Jolie hakkında az bilinenler ve Angelina Jolie hakkında ilginç  bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Angelina Jolie evlendi mi? Angelina Jolie iki ayrı evlilik yapmıştır. İlk evliliğini Jonny Lee Miller ile 1996’da yapan Angelina Jolie 1999 yılında boşanmıştır. Angelina Jolie ikinci evliliğini ise 2000 yılında Billy Bob Thornton ile yapmıştır. Bu evlilik de 3 yıl sürmüş ikili 2003 yılında boşanmıştır. Angelina Jolie 2005 yılından günümüze Brad Pitt ile birliktedir. Angelina Jolie Brad Pitt çifti ne zaman nişanlandı? Angelina Jolie ünlü aktör Brad Pitt ile 12 Nisan 2012 tarihinde nişanlanmıştır.

Angelina Jolie’nin çocukları var mı? Angelina Jolie’nin üçü evlatlık üçü öz olmak üzere altı çocuğu vardır. Angelina Jolie’nin ilk çocuğu 2001 yılında Kamboçya doğumlu olan evlatlık aldığı “Maddox Chivan” ismindeki erkek çocuktur. Başarılı oyuncunun ikinci çocuğu 2003 Vietnam doğumlu erkek bir çocuk olan “Pax Vien” yerel bir hastanede terk edilmişti ve Angelina Jolie 2007 yılında onu evlatlık çocuk olarak aldı. Angelina Jolie’nin evlatlık olarak aldığı diğer çocuk “Zahara Marley” ismindeki erkek çocuktur ve Angelina Jolie onu evlatlık alma kararını Brad Pitt ile beraber almıştır. Angelina Jolie ilk biyolojik çocuğu “Shiloh Nouvel”i 2006 yılında dünyaya getirmiştir. Bir kız çocuğu olan Shiloh Nouvel Namibya’da doğmuştur. Angelina Jolie 2008 yılında biri erkek diğeri kız ikiz çocuk doğurmuş ve erkek olana “Knox Léon” kız olana ölen annesinin ismi olan “Vivienne Marcheline” ismini koymuştur.

Angelina Jolie’nin evcil hayvanı var mıdır? Ünlü oyuncu Angelina Jolie buldog cinsi bir köpeği vardır. Angelina Jolie köpeğine “Jacques” ismini vermiştir. Angelina Jolie annesi ve kardeşiyle birlikte New York’a taşındığı sıralarda yılan ve kertenkele gibi hayvanlara ilgi duymaya başlamıştır. Angelina Jolie favori yılanına “Harry Dean” favori kertenkelesine ise “Vladimir” ismini vermiştir.

Angelina Jolie hakkında gerçekleri, Angelina Jolie hakkında az bilinenleri, Angelina Jolie ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızı başarılı oyuncu ile ilgili son bir bilgi verip sonlandıracağız. Angelina Jolie annesinin ölüm nedeni olan meme kanserinden korunmak için 2013 yılında çift mastektomi ameliyatına girmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir