Angelina Jolie’nin Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Angelina Jolie Hakkında Bilinmeyenler

angelina jolieYazımızda Angelina Jolie’nin fiziksel özellikleri, Angelina Jolie’nin ölçüleri ve Angelina Jolie hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Angelina Jolie’nin boyu kaçtır? Angelina Jolie’nin boyu 1,73 metredir. Angelina Jolie’nin kilosu kaçtır? Angelina Jolie 58 kg kiloya sahiptir.

Angelina Jolie’nin saç rengi nedir? Angelina Jolie koyu kahverengi saçlara sahip olan aktrislerdendir. Angelina Jolie’nin göz rengi nedir? Angelina Jolie ismi ile tanınan oyuncu yeşil renkli gözlere sahiptir. Angelina Jolie’nin ayakkabı numarası kaçtır? Angelina Jolie Amerikan standartlarına göre 9 numara ayakkabıları giyebilmektedir.

Angelina Jolie’nin ayırt edici özellikleri nelerdir? Angelina Jolie’nin estetikli burnu, geniş çenesi, dudakları, düzgün yapısı ve sol kolunun üzerine yaptırdığı çocuklarının doğum yerlerinin koordinatlarını gösteren dövmesi onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Başarılı oyuncu Angelina Jolie kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. Ünlü oyuncu kazandığı ödüllerin önemli olanlar “George Wallace” TV fimi, “Gia” TV filmi ve “Girl, Interrupted” filmi ile kazandığı Altın Küre Ödülleri ve “Girl, Interrupted” filminde canlandırdığı “Lisa Rowe” karakteri ile “En İyi Yardımcı Kadın Oyucu” elde ettiği Oscar ödülüdür.

Yazımızın bu bölümünde Angelina Jolie’nin ailesinden bahsedeceğiz. Angelina Jolie’nin kendisinden büyük bir erkek kardeşi vardır. Angelina Jolie’nin annesinin ismi Marcheline Bertrand’dır. Marcheline Bertrand  gençliğinde aktrislik ve modellik yapmıştır. Sonraları ise Angelina Jolie’nin menajeri olmuştur. Marcheline Bertrand 56 yaşında yumurtalık ve meme kanseri hastalığından hayatını kaybetmiştir. Angelina Jolie’nin babasının adı ise Jon Voight şeklindedir. Jon Voight Oscar ödüllü ABD’li oyuncudur. Angelina Jolie’nin erkek kardeşinin ismi ise James Haven şeklindedir. John Haven’ın da kız kardeşi gibi yıllarca babasıyla arası iyi olmamış o da “Voight” olan soyadını değiştirmiştir. John Haven 2007 yılında annesinin ölümünün ardından babasıyla barışmıştır.

Angelina Jolie’nin fiziksel özellikleri, Angelina Jolie’nin ölçüleri ve Angelina Jolie hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Angelina Jolie’nin ölçüleri nasıldır? Angelina Jolie’nin vücut ölçüleri 92 cm- 69 cm- 91 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir