Angelina Jolie’nin Sevdiği Şeyler, Favorileri, Angelina Jolie’nin Hoşlandığı Şeyler

angelina jolieYazımızda Angelina Jolie’nin sevdiği şeyleri, Angelina Jolie’nin favorilerini ve Angelina Jolie’nin hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Angelina Jolie’nin en sevdiği yemek hangisidir? Angelina Jolie’nin hoşlandığı yiyecekler arasında en çok hamburger ve kahvaltılık gevrek yemeyi sevmektedir. Angelina Jolie’nin en sevdiği renk nedir? Angelina Jolie’nin favori rengi siyahtır.

Angelina Jolie’nin en çok beğendiği yazar kimdir? Angelina Jolie yazarlardan en çok objektivizm felsefesiyle tanınan bir yazar ve filozof olan Ayn Rand’ı sevmektedir. 1982 yılında vefat eden yazar Angelina Jolie’nin hayatında en çok sevdiği kişilerden birisidir.

Angelina Jolie’nin en sevdiği televizyon programı hangisidir? Angelina Jolie’nin beğendiği TV programları arasında öne çıkanlar “Game Show Network” ismindeki Amerikan kablolu kanalının yayınlarının bazıları, Amerikan yapımı küçük bir kasabada yaşayan bir aileyi konu alan animasyon TV serisi “King Of The Hill” ve “Animal Planet” kanalının yayınları vardır.

Angelina Jolie’nin en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Angelina Jolie’nin sevdiği arkadaşları arasında ünlü ABD’li TV ve film aktrisi “Jillian Armenante”,  “Holly Goline” ve Amerikalı şarkıcı, şarkı sözü yazarı, modacı ve aktris “Gwen Stefani” gibi isimler vardır.

Angelina Jolie’nin favori müzik grupları hangileridir? Angelina Jolie’nin hoşlandığı müzik grupları arasında 1976 yılında kurulup 10 yıl faaliyet gösteren İngiliz Punk Rock grubu “The Clash” ve 1990’lı yıllarda kurulmuş olan modern rock grubu “Matchbox Twenty” gibi gruplar yer alır.

Angelina Jolie’nin sevdiği şeyleri, Angelina Jolie’nin favorilerini ve Angelina Jolie’nin hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Angelina Jolie’nin en sevdiği şarkıcı kimdir? Angelina Jolie şarkıcılardan en çok sanat çevresinde “Pop Müziğinin Kraliçesi” olarak bilinen 1958 doğumlu ünlü ABD’li pop müzik şarkıcısı Madonna’yı, sinema oyunculuğu ile de bilinen ABD’li şarkıcı Frank Sinatra’yı ve “Rock’n Roll’un kralı” olarak kabul gören ünlü rock şarkıcısı Elvis Presley’i  beğenmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir