Arden Cho Kimdir, Biyografisi, Arden Cho Hakkında Bilgi

arden_cho_kimdirYazımızda Arden Cho kimdir, biyografisi, Arden Cho hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Arden Cho kimdir? Arden Cho bir aktris, şarkıcı ve modeldir. Amerika yapımı fantastik türden bir gençlik dizisi olan ve 2011 yılından günümüze dünya genelinde büyük bir ilgiyle takip edilen “Teen Wolf” dizisinde canlandırdığı Kira Yukimura rolü ile bilinir. Genç oyuncu ayrıca 2011 çıkışlı “Mega Python vs. Gatoroid” adındaki filmdeki başarılı performansı ile yıldızlaşmıştır. Şarkıcı olarak 2013 yılında “My True Happy” adında EP çıkarmıştır. Modellik kariyeri de olan Arden Cho daha çok Asya’da çalışmıştır.

Arden Cho kaç yaşında? 16 Ağustos 1985 tarihinde doğan Arden Cho 30 yaşında olan bir sanatçıdır. Arden Cho burcu aslandır. Arden Cho koreli mi? Arden Cho nerelidir? Amerika’da doğup büyüyen Ardan Cho Texas’a bağlı Amarillo kentinde dünyaya gelmiştir. Ailesi hem Koreli hem Amerikalıdır.

Arden Cho’nın biyografisini, kısaca hayatını ele aldığımız yazımızın bu bölümünde başarılı sanatçının eğitim hayatına değineceğiz. Arden Cho çocukluğunun büyük kısmını Dallas’ta; gençliğini ise Minnesota’da geçirmiştir. Apple Valley Senior High School ismindeki liseden mezun olmuştur. Lise öğrenimi esnasında sanat ve spor alanlarında kendisini yetiştirmiştir. Psikoloji alanında yükseköğrenimini tamamlayan Arden Cho 2007’de Illionis Üniversitesi’ni bitirmiştir.

Şimdi de Arden Cho fiziksel özelliklerine, Arden Cho boyu kilosuna değinelim. Arden Cho kaç kilo sorusunun cevabı 55 kg’dır. Arden Cho boyu kaç yanıtı ise 163 cm’dir. Arden Cho saç rengi kahverengidir. Arden Cho göz rengi de kahverengidir. Arden Cho vücut ölçüleri kaçtır? Arden Cho ölçüleri 81 cm- 58 cm- 86 cm şeklindedir.

Yazımızın bu bölümünde Arden Cho nasıl ünlü oldu sorusunu cevaplayacağız. 2004 yılında Miss Korea Chicago unvanı ile dünya güzellik yarışmasında Kore adına katılacak isimler arasına girerek Kuzey Kore’de düzenlenen seçmelerde yarışmaya hak kazanmıştır. Ardından Asya ve Amerika’da çok sayıda sinema, TV ve reklam yapımında rol almıştır. “Pretty Little Liars” ve “Rizzoli & Isles” gibi popüler dizilerde oynamış 2011 yılında “Mega Python vs. Gatoroid” filmi ile dikkat çekmiştir. “Teen Wolf” dizisi ile de uluslar arası alanda geniş bir çevre tarafından tanınmıştır.

Arden Cho kimdir, biyografisi, Arden Cho hakkında bilgi başlıklı yazımızda son olarak Arden Cho hakkında birkaç önemli bilgiye yer vereceğiz. Uykuyu seven Arden Cho boş zamanlarında uyumayı tercih ettiğini belirtmiştir. Arden Cho’nun en sevdiği yemek sezar salatası ve tavuklu sandviçtir. En sevdiği film bir Kore yapımıdır ve “A Moment to Remember” ismini taşır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir