Ashley Tisdale Kimdir, Hayatı, Ashley Tisdale Hakkında Bilinmeyenler

ashley_tisdale kimdir_hayati_ashley_tisdale_hakkinda_bilinmeyenler

Yazımızda Ashley Tisdale kimdir, hayatı, Ashley Tisdale hakkında bilinmeyenler konusunu ele alacağız. Ashley Tisdale kimdir? Ashley Tisdale dünyaca ünlü bir aktris, şarkıcı ve yapımcıdır. Disney Channel kanalında yayınlanan meşhur dizi “The Suite Life of Zack & Cody”de canlandırdığı “Maddie Fitzpatrick” rolü ve yine Disney yapımı bir film serisi olan ve dünya genelinde büyük bir izleyici grubu tarafından izlenen “High School Musical” adındaki yapımda hayat verdiği “Sharpay Evans” karakteri sayesinde tanınmıştır.

Ashley Tisdale ilk film deneyimini 1998 senesinde “An All Dogs Christmas Carol” ismindeki animasyon türündeki sinema yapımında seslendirme yaparak yaşamıştır. Bir aktris olarak yer aldığı ilk filmi ise 2001 yapımı “Donnie Darko”dur. Genç oyuncu Kim karakterini canlandırdığı bu filmde çok fazla ön plana çıkmamıştır. Ashley Tisdale’in bir yapımcı olarak ilk film tecrübesi ise “Picture This” adındaki komedi filmidir. Başarılı oyuncu 2008 yapımı olan bu filmde oyunculuk da yapmış “Mandy Gilbert” karakterini canlandırmıştır.

Ashley Tisdale’in yer aldığı ilk televizyon programının ismi 1997 ve 1999 yılları arasında gösterilen “Smart Guy” isimli Amerikan dizisidir. Ashley Tisdale bu dizinin yalnızca bir bölümünde rol almıştır.

Aktris olmasının yanında ünlü bir şarkıcı olan Ashley Tisdale’in ilk albümünün ismi “Headstrong” şeklindedir. 6 Şubat 2007 tarihinde yer alan albüm toplamda 14 parçadan oluşmaktadır.

Ashley Tisdale kaç yaşında? 2 Temmuz 1985 tarihinde doğan Ashley Tisdale 30 yaşında olan bir sanatçıdır. Ashley Tisdale burcu ne? Ashley Tisdale’in burcu yengeçtir. Ashley Tisdale nerelidir? Amerikalı olan yetenekli şarkıcı New Jersey’e bağlı West Deal kentinde dünyaya gelmiştir. Ashley Tisdale’in gerçek adı Ashley Michelle Tisdale şeklindedir. Ashley Tisdale’in takma isimleri arasında “Ash”, “Ashie”, “Tiz” ve “The Tizz” gibileri bulunmaktadır.

Ashley Tisdale lise eğitimini 1999 ile 2003 seneleri arasında “Valencia High School” ismindeki okulda almıştır. Başarılı oyuncu en çok İngilizce ve Kompozisyon derslerine ilgi duymuştur.

Ashley Tisdale’in ailesine baktığımızda babasının bir inşaat şirketinin yöneticisi olan Mike Tisdale; annesinin ise Lisa Tisdale olduğunu görürüz. Kendisinden büyük olan kız kardeşinin ismi Jennifer’dır ve o da Ashley Tisdale gibi aktris ve yapımcıdır.

Ashley Tisdale evli mi? Ashley Tisdale 2014 yılının Eylül ayında evlenmiştir. Ashley Tisdale kimle evli? Annie Automatic ismindeki müzik grubunun lider şarkıcısı olan Christopher French ile evlenmiştir.

Ashley Tisdale en sevdiği şeyler nelerdir? Ashley tisdale en sevdiği yemek suşi ve çikolatadır. Ashley Tisdale nin en sevdiği renk ise pembe olduğu düşünülmektedir. Ashley Tisdale sevdikleri arasında 1994 ile 2004 yılları arasında yayınlanan efsanevi dizi Friends yer almaktadır. Genç oyuncu Justin Bieber’ın 2010 yılında seslendirdiği “Baby” şarkısından hoşlanmaktadır. Ashley Tisdale’in favori müzik grupları arasında “The Used”, “All American Rejects”, “Boys Like Girls”, “Paramore” ve “Usher” gibileri öne çıkmaktadır. Okumaktan en fazla keyif aldığı kitap Nicholas Sparks’ın “The Notebook” kitabı olan Ashley Tisdale; aksesuar olarak Louis Vuitton çantalarını tercih etmektedir. Ashley Tisdale’in sevdiği filmler arasında Titanic, My Best Friend’s Wedding, A Walk To Remember, Just Married ve How To Lose A Guy In 10 Days yer almaktadır.

Şimdi de Ashley Tisdale fiziksel özelliklerine, Ashley Tisdale boyu ve kilosuna değinelim. Ashley Tisdale kaç kilo sorusunun cevabı 52 kg’dır. Ashley Tisdale boyu kaç cm yanıtı ise 160 cm’dir. Ashley Tisdale saç rengi gerçekte kahverengidir. Fakat başarılı oyuncu sarı rengi tercih etmektedir. Ashley Tisdale göz rengi ise açık kahverengidir. Ashley Tisdale kıyafeti Amerikan standartlarına göre 4 numaradır. Ashley Tisdale ayakkabı numarası Amerikan standartlarına göre 8’dir. Ashley Tisdale vücut ölçüleri kaçtır? Ashley Tisdale ölçüleri 86 cm- 64 cm- 91 cm şeklindedir.

Ashley Tisdale kimdir, hayatı, Ashley Tisdale hakkında bilinmeyenler başlıklı yazımızda son olarak Ashley Tisdale hakkında son olarak bazı gerçeklere yer vereceğiz. Ashley Tisdale 1997 ile 2003 yılları arasında Ford markası için modellik yapmıştır. Başarılı şarkıcı 12 yaşında ise Beyaz Saray’da Bill Clinton için şarkı söylemiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir