Austin Mahone Hakkında Gerçekler, Austin Mahone İle İlgili Bilinmeyenler

austin mahone 2Yazımızda Austin Mahone hakkında gerçekler ve Austin Mahone ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Austin Mahone nerelidir? Austin Mahone Amerikalıdır. Amerika’nın Texas’a bağlı San Antonio kentinde doğmuştur. Genç sanatçının akrabaları arasında İngiliz, Çek, Fransız ve Alman olanlar vardır.

Austin Mahone hangi okulda okudu? Başarılı şarkıcı doğduğu yer olan Texas’ta bulunan “Lady Bird Johnson High School” ismindeki lisede öğrenim görmüştür.

Austin Mahone’nin hayranları hangi isimle bilinirler? Austin Mahone’nin hayran grubu genelde gençlerden özellikle kızlardan oluşmaktadır ve kendilerine “Mahomies” ismini vermişlerdir.

Austin Mahone’un ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun bir kardeşi olup olmadığını bilmiyoruz. Austin Mahone’un babasının adı Carter Mahone’dur ve vefat etmiştir. Austin Mahone’un annesinin adı Michele Mahone’dur. Mahomies yani Austin Mahone hayranları ona Mama Mahone ismini vermişlerdir.

Ünlü şarkıcı Austin Mahone’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Austin Mahone’un boyu kaçtır? Austin Mahone’un boyu 1,78 metredir. Austin Mahone’un kilosu kaçtır? Austin Mahone 66 kg kiloya sahiptir. Austin Mahone’un saç rengi nedir? Austin Mahone’un saç rengi koyu kahverengidir. Austin Mahone’un göz rengi nedir? Austin Mahone ismi ile tanınan şarkıcı ela gözlere sahiptir.

Austin Mahone’un ayakkabı ölçüsü nedir? Amerikan pop şarkıcısı Austin Mahone’un Amerika standartlarına göre 11 numaralı ayakkabıları giydiği düşünülmektedir.

Austin Mahone nasıl ünlü oldu? Austin Mahone  YouTube sayesinde ün kazanmış ünlülerdendir. En iyi arkadaşı Alex Constancio ile birlikte 2010 yılında bir YouTube hesabı açarak Justin Bieber, Taylor Swift gibi ünlülere yaptıkları cover’ları paylaşırlar. Bu sayede geniş bir kitleye ulaşırlar. Ardından çıkardığı “Say Somethin”, “Say You’re Just a Friend”, “What About Love” ve  “11:11″ gibi single’larla tüm dünyada önemli bir hayran kitlesi elde eder.

Austin Mahone’un ilk oynadığı filmin adı nedir? Austin Mahone 2013 yılında “2013 MTV Video Music Awards” ismindeki televizyon filminde kendisini oynamıştır. Programın ön-göstericileri arasında yer almış “What About Love” isimli parçasını seslendirmiştir.

Austin Mahone hakkında gerçekler ve Austin Mahone ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Austin Mahone’un ilk TV programı nedir? Austin Mahone 2012 ile 2013 yıllarında gösterilen bir realite tv serisi olan “Austin Mahone Takeover” ismindeki programda televizyon ekranlarında görünmüştür.

You may also like...

9 Responses

 1. Ceren diyor ki:

  Merhaba Austn Mahone.Seni cok seviyorum Bazi sarkilarini biliyorum. En sevdigim sarkin “Say Something”BAYBAY.♥♡♥♡♥

 2. mahomie ada diyor ki:

  austin mahone bnm kuzenimin kankası kuzenim amerikan ve austin mahone bizim evimizin yanında amerikada oturuyorz

 3. gamze diyor ki:

  O bikere benim askim kizlar kenara cikin askimsin austin ….》》《》》》》♡♡♡♡ askimya …♡♥♥♥♥..》《《《

 4. Seren diyor ki:

  austin mahone seni çok ama çok seviyorum

 5. Mahomie diyor ki:

  Tam bir ergensiniz

 6. nazdar diyor ki:

  seni çoook seviyorum bitanem hayatımın anlamı sensin ve sen benimsin ve kızlar çok üzgünüm ama o benim <<<<<<<<<<<<<<<<3

 7. eylül diyor ki:

  aşkım benim seni çok seviorum kızlar bu yorumu okursanız bilinki o benim aşkım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir