Austin Mahone Kimdir, Hayatı, Austin Mahone Hakkında Bilgi

austin mahone 1Yazımızda Austin Mahone kimdir, Austin Mahone’un hayatı, Austin Mahone hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Austin Mahone’un gerçek adı nedir? Austin Mahone ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Austin Carter Mahone’dur. Yalnız genç oyuncunun soyadı “Mahoney” şeklinde değil “Ma-hone” şeklinde telaffuz edilir. Austin Mahone’un takma adı nedir? Austin Mahone Ameezy takma ismiyle çağrılabilmektedir. Austin Mahone’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Austin Mahone’un badem şeklindeki ela gözleri ve saçları onun kendine has sevilen özellikleridir. Ayrıca genç sanatçının gülümseme şekli de hayranları tarafından sevilmektedir.

Austin Mahone ne zaman doğdu? Austin Mahone 1996 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Austin Mahone’un doğum tarihi 4 Nisan 1996’dır. Austin Mahone’un burcu nedir? Austin Mahone’un burcu koçtur.

Austin Mahone kimdir? Austin Mahone kısaca ünlü Amerikalı YouTube ünlüsü, genç pop şarkıcısıdır. Austin Mahone YouTube’da 2010 yılının Haziran ayında ilk paylaşımlarını, en iyi arkadaşı Alex Constancio ile birlikte yapmıştır. Justin Bieber, Taylor Swift gibi ünlü sanatçılara yaptığı cover’larla 2011 yılında tanınmaya başlamıştır. YouTube’da geniş bir hayran grubu tarafından parçaları dinlenmiştir. 2012 yılında “11:11” ve “Say Somethin” isimli single’ları piyasaya sürülmüştür. Genç şarkıcı 2012 yılında çıkardığı “Say You’re Just a Friend” albümünün ardından 2013 yılında “What About Love” isimli albümünü çıkarmıştır. Austin Mahone ayrıca 2013 yılında “Heart in My Hand” isimli single’ı ve “Şirinler 2” sinema filmi için Becky G ile birlikte “Magic 2.0” adındaki single’ı çıkarmıştır. Austin Mahone Amerika’nın ikinci Justin Bieber’ı olarak lanse edilmektedir.

Austin Mahone kimdir, Austin Mahone’un hayatı, Austin Mahone hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Austin Mahone evli mi sorusunu cevaplayacağız. Austin Mahone  henüz evlenmemiştir. Ancak geçmişte kendisi gibi şarkıcı olan 1997 doğumlu, birlikte “The Smurf 2” isimli sinema filmi için single yaptıkları Becky G ile anılmıştır. Austin Mahone’un 2013 yılında ise ismi Amerikalı aktris Stefanie Scott ile anılmıştır.

You may also like...

3 Responses

 1. mahomies diyor ki:

  Çok tatlı bayılıyorum bu çocuğa aşkım o benim I LOVE YOU AUSTIN :) :) :)

  Forever MEHMET

  Forever MAHOMIES

 2. baharr;) diyor ki:

  Bence çok şeker baılıyorummm sana austinn ı love yolu austin

 3. Betül Mahone diyor ki:

  Seni seviyorum I’m mahomie:) <3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir