Austin Mahone’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Austin Mahone’un Hoşlandığı Şeyler

austin mahone 3Yazımızda Austin Mahone’un sevdiği şeyleri, Austin Mahone’un favorilerini ve Austin Mahone’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Austin Mahone’un en sevdiği yemek hangisidir? Austin Mahone en çok pizza, bir makarna çeşidi olan ziti, lazanya ve soslu tavuk gibi yiyeceklerden hoşlanmaktadır.

Austin Mahone’un en sevdiği spor hangisidir? Austin Mahone en çok basketbol oynamayı sevmektedir. Ünlü şarkıcı okul yıllarındayken oyun kurucu pozisyonunda oynadığını ifade etmiştir. Bunun yanında Austin Mahone Amerikan futbolu oynamayı da sevmektedir. Bu sporda top tutucu pozisyonunda oynamaktadır. Austin Mahone hangi takımlıdır? Bir basketbol fanatiği olan genç yıldız Austin Mahone San Antonio Spurs NBA basketbol takımını desteklemektedir.

Austin Mahone’un en sevdiği renk nedir? Austin Mahone kırmızı, siyah ve deniz mavisi renklerini sevmektedir. Austin Mahone’un en sevdiği aksesuarı hangisidir? Austin Mahone en çok ayakkabılarını ve beresini sevmektedir.

Austin Mahone’un en sevdiği rapçiler kimlerdir? Austin Mahone, 2011 yılında çıkış albümünü yayınlayan 1988 doğumlu Amerikalı rapçi “Big Sean”, Hot Boys ve Sqad Up isimli grupların eski üyesi Amerikalı rapçi “Lil Wayne” ve Kanadalı aktör ve rapçi “Drake” gibi isimlerden hoşlanmaktadır.

Austin Mahone’un en sevdiği şarkılar hangileridir? Ünlü şarkıcı Austin Mahone Justin Bieber’ın “One Less Lonely Girl”, Taylor Swift’in “Fifteen” Knadalı rapçi Drake’nin Do It Wrong ve Shot For Me gibi parçalarını sevmektedir. Ayrıca genç yıldız “Jingle Bells” parçasından da hoşlanmaktadır.

Austin Mahone’un en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Austin Mahone’un en iyi arkadaşı meşhur olmasını sağlayan YouTube hesabını beraber açtıkları Alex Constancio’dur.  Ayrıca genç şarkıcı Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakterini canlandıran ünlü oyuncu Selena Gomez, ünlü Amerikalı şarkıcı-söz yazarı ve aktris Taylor Swift ve 1991 doğumlu İngiliz şarkıcı,söz yazarı ve albüm yapımcısı Ed Sheeran ile de iyi anlaşmaktadır.

Austin Mahone’un sevdiği şeyleri, Austin Mahone’un favorilerini ve Austin Mahone’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Austin Mahone’un en sevdiği ünlüler kimlerdir? Austin Mahone en çok ünlü komedyen Will Ferrell, ABD’li rapçi Flo Rida, 1990’lı yılların en çok albüm satan kadın şarkıcı olan Mariah Carey, ünlü şarkıcı Taylor Swift ve en çok benzetildiği kişi olan Justin Bieber’dır.

You may also like...

7 Responses

 1. secret girl diyor ki:

  Austini sewiyorum çünkü gerçekten yeteneği var müzik dalinda olsun , sporda olsun kendisiyle gurur duyuyorum keşke bizim ülkemizde de boyle genç,yaratici,rekabetçi starlarimiz olsa bir yandan da görünmüş olduğu gibi yetenekleri ve cesaretleri olsa ydi keşke :-) mahomieslere selam bu arada :-) <3 <3

 2. orçin diyor ki:

  austin mahone gerçekten çok tatlı ve yakışıklı onun gözleri çok güzel benim gözlerimde onun gibi austin seni çok seviyorum ı love youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu <3

 3. mahomies diyor ki:

  You are very pretty

 4. eylül diyor ki:

  aşkım seni çok sewom

 5. justin diyor ki:

  you are beautiful austin mahone.i love you. i live in azerbaijan. we love you.

 6. melike diyor ki:

  bence çokiyi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir