Austin North Kimdir, Hayatı, Austin North Hakkında Bilgi

austinnorthYazımızda Austin North kimdir, Austin North’un kısaca hayatı, Austin North hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Austin North’un gerçek adı nedir? Austin North ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek ismini kullanmaktadır. Austin North’un tam adı da Austin North şeklindedir. Austin North ne zaman doğdu? Austin North 1996 yılında doğmuş genç bir aktördür. Austin North’un doğum tarihi 30 Temmuz 1996’dır. Austin North’un yaşı 2014 itibarıyla 18’dir.

Austin North nerelidir? Austin North bir Amerikalıdır. Austin North nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın Ohio’ya bağlı Cincinnati kentinde dünyaya gelmiştir.

Austin North kimdir? Austin North kısaca Amerikalı bir genç aktördür. Austin North’un biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli oyuncu Ohio’ya bağlı Cincinnati kentinde dünyaya gelmiş ardından ailesiyle birlikte Los Angeles’a yerleşmiştir. Austin North’un kendisinden büyük bir kız kardeşi vardır.

Austin North ilk aktörlük tecrübesini henüz 8 yaşında iken bir kilise oyununda yaşamıştır. 12 yaşında iken ise keşfedilen genç yetenek değişik reklam filmlerinde oynamış ayrıca “Kickin’ It”, “A.N.T. Farm” gibi Disney Channel dizilerinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Austin North nasıl ünlü oldu? Austin North’un ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2014 yılında başlamış olan “I Didn’t Do It” ismindeki Disney Channel dizisidir. Austin North Olivia Holt gibi isimlerle birlikte “I Didn’t Do It” dizisinin ana karakterlerinden birini canlandırmaktadır. Austin North seride “Logan Watson” karakterine hayat vermektedir.

Austin North sevdikleri arasında spor aktiviteleri ilk sırada yer alır. Bu sporlar arasında basketbol, sörf ve kar kayağı vardır. Austin North ayrıca bateri konusunda da yeteneklidir. Arabalara büyük bir ilgisi olan Austin North ailesi, arkadaşları ve köpeğiyle vakit geçirmekten hoşlanmaktadır.

Austin North kimdir, Austin North’un kısaca hayatı, Austin North hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Austin North’un burcu nedir? Austin North’un burcu aslandır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir