Avril Lavigne’nin Biyogrofisi, Hayatı, Avril Lavigne Hakkında Kısa Bilgiler

Avril LavigneYazımızda Avril Lavigne’nin biyogrofisi, hayatı, Avril Lavigne hakkında kısa bilgiler konusunu ele alacağız.

Avril Lavigne’nin gerçek adı nedir? Ünlü şarkıcı Avril Lavigne’nin gerçek adı Avril Ramona Lavigne şeklindedir. Avril kelimesi Fransızca’da Türkçe “Nisan” kelimesinin karşılığıdır. Ünlü şarkıcıya Avril ismi babası tarafından verilmiştir. Avril Lavigne’nin takma adları nelerdir? Genç şarkıcı Avril Lavigne’nin Avril Lavigne dışında Avie, Av ve Abbey Dawn gibi takma isimleri vardır. Bunların dışında bazen babası onu “Abbie” ismiyle çağırmaktadır. Avril Lavigne’nin ayırt edici özellikleri nelerdir? Avril Lavigne’nin kısa boyu, şaçları ve kendine has stili onu farklı kılan dikkat çekici özelliklerdir.

Avril Lavigne ne zaman doğdu? Avril Lavigne 1984 yılında doğan genç şarkıcıdır. Avril’in doğum tarihi 27 Eylül 1984’tür. Avril Lavigne’nin burcu nedir? Kanadalı şarkıcı Avril Lavigne’nin burcu terazidir.

Avril Lavigne hangi okulda okudu? Avril Lavigne okulla arası hiçbir zaman iyi olamamış ünlülerdendir. Ünlü şarkıcı okulda bulunmayı hiç sevememiştir. Olumsuz davranışları sebebiyle çoğu kez sınıftan atılmıştır. Illinois’te bulunan “John Marshall High School” ismindeki lisede öğrenimini sürdürüken 11. Sınıfta okuldan atılmıştır.

Avril Lavigne’nin ailesine baktığımızda bir erkek bir de kız kardeşinin olduğunu görürüz. Avril Lavigne üç çocuklu ailesinin ortanca çocuğudur. Avril Lavigne’nin annesinin ismi Judith-Rosanne Lavigne’dir (kısaca “Judy). Avril Lavigne’nin babasının ismi Jean-Claude Joseph Lavigne’dir. Başarılı şarkıcı Avril Lavigne’nin erkek kardeşi kendisinden büyük, kız kardeşi ise küçüktür. Avril Lavigne’nin abisinin ismi “Matthew Lavigne” iken kız kardeşinin adı ise Michelle Lavigne şeklindedir.

Avril Lavigne’nin biyogrofisi, hayatı, Avril Lavigne hakkında kısa bilgiler konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Avril Lavigne’nin evcil hayvanı var mı sorusunu cevaplayacağız. Avril Lavigne evcil hayvan olarak bir adet köpeğe sahiptir. Köpeğinin ismi kısaca “Sam” şeklindedir.

You may also like...

2 Responses

  1. AvRiL LaViGne En BüYüK HaYrAnI diyor ki:

    ben zaten biliyodum daha işe yarar bilgiler lazım ;(

  2. Avril Lavigne'mmm diyor ki:

    Bunların Hepsini Biliyodum Zaten!
    Bana Daha Değişik Bilgiler Gerekli Hepsini Zaten Biliyorum. >:(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir