Avril Lavigne’nin Kişisel Özellikleri, Avril Lavigne Hakkında Gerçekler, Kısa Bilgi

Avril LavigneYazımızda Avril Lavigne’nin kişisel özellikleri, Avril Lavigne hakkında gerçekler ve Avril Lavigne hakkında kısa bilgi konularını soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü şarkıcı Avril Lavigne’nin ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Avril Lavigne’nin boyu kaçtır? Avril Lavigne’nin boyu 1,58 metredir. Avril Lavigne’nin kilosu kaçtır? Avril Lavigne 50 kg kiloya sahiptir. Avril Lavigne’nin saç rengi nedir? Avril Lavigne’nin normalde saçlarının doğal rengi kahverengidir. Ancak yetenekli şarkıcı saçlarını sarıya boyamaktadır. Avril Lavigne’nin göz rengi nedir? Avril Lavigne ismi ile tanınan şarkıcı mavi rengi gözlere sahiptir.

Avril Lavigne’nin ölçüleri nasıldır? Avril Lavigne 86 cm- 60 cm- 83 cm şeklinde vücut ölçülerine sahiptir. Avril Lavigne’nin ayakkabı numarası kaçtır? Avril Lavigne Amerikan standartlarına göre 7 numara ayakkabılar giyebilmektedir.

Avril Lavigne’nin ilk albümünün ismi nedir? Avril Lavigne’nin çıkış albümü 4 Haziran 2002 yılında piyasaya sürülmüştür. Albümün ismi “Let Go” şeklindedir. Biri Japonca bonus parçası olmak üzere toplamda 14 parçadan oluşur ve toplam uzunluğu 48 dakikadır. Albüm önemli başarılar elde etmiştir. ABD, Avustralya, Yeni Zelanda ve Japonya’dan platin albüm sertifikası almıştır.  

Avril Lavigne’nin ilk oynadığı televizyon programı hangisidir? Avril Lavigne ilk olarak Amerikan yapımı olan ve 1996 ve 2003 yılları arasında yayınlanan “Sabrina the Teenage Witch” ismindeki gençlik dizisinde rol almıştır. 2002 yılında bu performansını gerçekleştiren ünlü şarkıcı küçük bir bölümde görünmüş ve kendisini oynamıştır.

Avril Lavigne’nin kişisel özellikleri, Avril Lavigne hakkında gerçekler ve Avril Lavigne hakkında kısa bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda dünyada meşhur sanatçı ile ilgili son soru Avril Lavigne’nin ilk oynadığı filmin adı nedir? Avril Lavigne ilk olarak 2004 yapımı bir Kanadalı gençlik komedi filmi olan ve “Going the Distance” adını taşıyan filmde oynamıştır. Filmde küçük bir rol oynayan başarılı sanatçı filmde “Losing Grip” karakterini canlandırmıştır. Avril Lavigne ilk kez sinema seyircisiyle buluştuğu bu filmde çıkış albümü “Let Go”da yer alan ve filmde kendi oynadığı karakterle aynı adı taşıyan “Losip Grip” parçasını seslendirmiştir.

You may also like...

3 Responses

  1. elfin diyor ki:

    avril lavinginenin en sevdiği renk ne

  2. LBS diyor ki:

    eyv

  3. elif diyor ki:

    teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir