Barbara Palvin Hakkında Gerçekler, Barbara Palvin İle İlgili Bilinmeyenler

barbara-palvin2Yazımızda Barbara Palvin hakkında gerçekler ve Barbara Palvin ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü manken Barbara Palvin’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Barbara Palvin’in boyu kaçtır? Barbara Palvin’in boyu 1,75 metredir. Barbara Palvin’in kilosu kaçtır? Barbara Palvin 54 kg kiloya sahiptir. Barbara Palvin’in saç rengi nedir? Barbara Palvin’in saç rengi açık kahverengidir. Barbara Palvin’in göz rengi nedir? Barbara Palvin ismi ile tanınan model mavi rengi gözlere sahiptir. Barbara Palvin’in vücut ölçüleri nedir? Barbara Palvin’in ölçüleri 82 cm- 59 cm- 88 cm şeklinde olduğu bilinmektedir.

Barbara Palvin’in kıyafet ölçüsü kaçtır? Barbara Palvin ismi ile tanınan model Amerikan standartlarına göre 3 numaralı kıyafetleri giyebilmektedir. Barbara Palvin’in ayakkabı ölçüsü nedir? Macar manken Barbara Palvin Amerikan standartlarına göre 7,5 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir.

Barbara Palvin nasıl ünlü oldu? Barbara Palvin 13 yaşındayken sokaklarda futbol oynayan ve şarkı söylemeyi seven bir kişi iken doğduğu kent olan Budapeşte’de keşfedilmiştir. Ülkesindeki bir magazin dergisinde fotoğrafları yayınlanmış, ardından ülke dışından teklifler almıştır. Dünya’da meşhur olan çok sayıda magazin dergisinde kapak modeli olmuştur. 2012 yılında Viktoria’s Secret defilesinde boy göstermesi ve L’Oreal Paris’in elçisi ünvanını alması onun ünlü olmasında önemli etkenler olmuştur.  Ancak onu ünlü yapan asıl faktör Kanadalı ünlü pop şarkıcısı Selena Gomez ile de adı anılan Justin Bieber’la olan yakınlaşmasının bazı magazin bültenlerinde yer almasıdır. Bu süreç Dünya genelinde çok sayıda hayranı olan Justin Bieber’ın sevenlerinin Barbara Palvin’i de takip etmeye başlaması sonucunu doğurmuştur.

Barbara Palvin’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Barbara Palvin henüz herhangi bir filmde rol almamıştır. Fakat ünlü modelin 25 Temmuz 2014 tarihinde gösterime girecek Brett Ratner tarafından yönetilecek Amerikan yapımı aksiyon-macera filmi olacak olan “Hercules: The Thracian Wars” filminde oynaması beklenmektedir.

Barbara Palvin hakkında gerçekler ve Barbara Palvin ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç manken ile ilgili son soru Barbara Palvin’in ilk TV programı nedir? Barbara Palvin 17 yaşındayken ilk kez bir TV programında yer almıştır. Ünlü model 2010 yılında bir defilede ünlü markalar için yürümüştür.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir