Barbara Palvin’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Barbara Palvin’in Hoşlandığı Şeyler

barbara palvin 3Yazımızda Barbara Palvin’in sevdiği şeyleri, Barbara Palvin’in favorilerini ve Barbara Palvin’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Barbara Palvin’in en sevdiği hobisi nedir? Barbara Palvin hobi olarak en çok çocukluk yıllarında da sevdiği futbol oynamayı ve şarkı söylemeyi sevmektedir. Barbara Palvin’in en sevdiği renk nedir? Barbara Palvin en çok pembe rengi sevmektedir.

Barbara Palvin’in en sevdiği yer neresidir? Barbara Palvin en çok doğduğu kent olan Budapeşte’yi ve New York’u sevdiğini ifade etmiştir. Barbara Palvin bir tekstil firmasının reklam çekimleri için 2013 yılının Eylül ayında Türkiye’de de bulunmuştur. Ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret’ın mankeni olarak Türkiye’ye gelen ünlü model İstanbul’u da görme şansı elde etmiştir.

Barbara Palvin’in söylediği en iyi söz hangisidir? Ünlü manken Barbara Palvin bir konuşmasında kişiliğin görüntüye yansıdığından bahsetmiş, her zaman olumlu düşündüğünü söylemiştir. Ayrıca sabah çok erken kalkıp akşam geç yattığından söz ettiği bir konuşmasında da bütün bu yoğunluğun kendisini rahatsız etmediğini, gün içerisinde çok sayıda iyi insanla karşılaştığını ve New York, Paris, Londra gibi yerleri gezebildiğini belirtmiştir. Şu anda modellikten başka bir iş yaptığını hayal edemediğini eklemiştir.

Barbara Palvin’in en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Barbara Palvin’in en iyi arkadaşı Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakterini canlandıran ünlü oyuncu Selena Gomez’dir. Ayrıca genç model kendisi gibi model olan 1992 doğumlu İngiliz Cara Delevingne ve 1997 doğumlu ABD’li aktris ve şarkıcı olan Haydi Çalkala isimli Disney Channel yapımı dizide CeCe Jones karakteri ile başrol oynayan Bella Thorne ile de iyi anlaşmaktadır. Barbara Palvin’in diğer yakın arkadaşları ise Adina Forizs, Sophie Srej ve Stella Maxwell’dir.

Barbara Palvin’in sevdiği şeyleri, Barbara Palvin’in favorilerini ve Barbara Palvin’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Barbara Palvin’in en sevdiği modeller kimlerdir? Barbara Palvin en çok tam adı Katherine Ann Moss olan ve 14 yaşındayken bir havaalanında keşfedilen 1974 doğumlu İngiliz süpermodel Kate Moss’u ve 15 yaşındayken pazarda meyve satarken keşfedilen 1982 doğumlu Rus süpermodel Natalia Vodianova’yı sevmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir