Bella Thorne Kimdir, Hayatı, Bella Thorne Hakkında Bilgi

bella thorYazımızda Bella Thorne kimdir, Bella Thorne’un hayatı, Bella Thorne hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Bella Thorne’un gerçek adı nedir? Bella Thorne ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Annabella Avery Thorne’dur. Bella Thorne’un takma adı nedir? Bella Thorne’un takma adı Bella’dır.

Bella Thorne kimdir? Bella Thorne kısaca Amerikan aktris, şarkıcı ve modeldir. Çocuk model olarak bilinen sanatçı genç yaşında çok sayıda film ve reklamda rol almıştır. Henüz 6 yaşındayken bir ebeveyn bilgilendirme dergisinde resmi yayınlanmıştır. 2010 yılının Kasım ayında ilk kez yayınlanan “Shake It Up” Türkçesiyle “Haydi Çalkala” dizisinde canlandırdığı “CeCe Jones” karakteri ile tanınır. Dizi için Zendaya Coleman ile birlikte söyledikleri “Something to Dance For” parçası YouTube’da tıklanma rekorları kırmıştır. Yine Zendaya ile söyledikleri “Watch Me” isimli single müzik listelerinde üst sıralara yükselebilmiştir.

Bella Thorne ne zaman doğdu? Bella Thorne 1997 yılında doğmuş genç sayılabilecek bir sanatçıdır. Bella Thorne’un doğum tarihi 8 Ekim 1997’dir. Bella Thorne’un dini nedir? Bella Thorne bir Hristiyan’dır. Bella Thorne’un burcu nedir? Bella Thorne’un burcu terazidir.

Bella Thorne nerelidir? Bella Thorne bir Amerika’da dünyaya gelmiştir. Amerika’nın Florida’ya bağlı Pembroke Pines kentinde doğmuştur. Bella Thorne’un ana dilinin İspanyolca olduğu söylenmektedir. Bella Thorne’un babası Küba asıllıdır. Ünlü oyuncunun akrabaları arasında İtalyalı ve İrlandalı olanlar da vardır.

Bella Thorne hangi okulda okudu? Bella Thorne çocukluğunda bir devlet okulunda eğitim almaya başlamıştır. Ancak genç oyuncu yaşadığı yazı okuyamama olarak bilinen disleksi rahatsızlığı sebebiyle evde özel eğitim almaya başlamıştır. Bella Thorne disleksi rahatsızlığından kurtulabilmek için Sylvan Learning Center adındaki özel durumu olan çocuklara hizmet veren kurumdan eğitim almıştır.

Bella Thorne kimdir, Bella Thorne’un hayatı, Bella Thorne hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Bella Thorne’un ailesini tanıyacağız. Bella Thorne’un babasının adı nedir? Bella Thorne’un babasının ismi Reinaldo Thorne’dur. Bella Thorne’un babası 2007 yılında geçirdiği bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir. Bella Thorne’un annesinin adı nedir? Bella Thorne’un annesinin ismi Tamara Thorne’dur. Bella Thorne’un kardeşlerinin adı nedir? Bella Thorne’un kardeşlerinin tamamı oyuncudur. Ayrıca tüm kardeşleri kendisinden büyüktür. Bella Thorne’un ablaları Dani Thorne ve Kaili Thorne, abisi Remy Thorne’dur.

22 thoughts on “Bella Thorne Kimdir, Hayatı, Bella Thorne Hakkında Bilgi

 1. Kizlar ben yeni geldim alacakaranligin en buyuk hayraniyim alacakaranlik hic korkunc deyil

 2. bella bence sen zendayaya 10 basarsn sen cok sirinsin ve cok guzersin l love you

  • Hiçbi şekilde onları kıyaslamaya hakkın yok tamam mı? İkisi de birbirinden güzel .Zaten onlar birbirleriyle kıyaslanmayı istemez.Bu yaptığın çok yalnış

 3. bella ben seni hayran olarak görmüyorum sen sanki benim ablam gibisin,kardeşim okadar yakın geliyorsun bana seni sevdiğimi bil seni olduğundan fazla seviyorum

 4. Bella thornenin odamda 46 tane posteri var onun en iyi hayranı olduğumu düşünüyorum ve onun şarkılarıyla büyüdüm<3:D

 5. Bella sen beni tanımıyorsun belki ama belkide ben senin dünyadaki en büyük hayranınım seeennnniii ccccooookkkk ssseeeeevvvvviiiiyyyyooorrrruuuummmm anabella avary thorne

  • bn çokk sewiyorum belkide senden çokk <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 ewet kesinlikle senden çokk
   seni çokk ama çok seviyorum seninle tanışmak neredeyse en büyük hayalim keşke türkiye de olsann <3

 6. hello bella dyspraxia ım like you ı love you goodbye ı can understand your situation

 7. ben senı cok sevıyorum arkadasım burcu ile biz hem senı ve kankan zandeyaya ozendık ben en cok senın gib olmayı cok ıstıyorum senın hareketlerını yapmayı sevıyorum ve sacımı senın sacında boyıcam senı gormek cok harıka bişi olurdu heralde kısaca ı love you <3 :)

  sizi cok sevıyoruzz :*
  yanınızda olabılsek sızın gibi dans edebiliyoruzda

 8. BELLA SENİN EN AMA EN BÜYÜK HAYRANINIM SEN DİSLEKSİ OL YA DA OLMA UMRUMDA DEĞİL BEN SENİN AĞLAMANA DAYANAMAM SEN BENİM YAŞAM KAYNAĞIMSIN SEN BENİM HERŞEYİMSİN SENİ O KADAR SEVİYORUM Kİ KİMSE BUNU ANLAYAMAZ

  • oha bella mı bella thorne ıcın hasta olurum ama thorner hastası ayık olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>