Blake Lively Hakkında Herşey, Blake Lively Hakkında Gerçekler

Yazımızda Blake Lively hakkında gerçekler ve Blake Lively herşey konusunu soru cevap şeklinde ele alacağımız yazı ünlü oyuncu ile ilgili yazı dizimizin de sonuncusudur.

Blake Lively’nin gerçek adı nedir? Blake Lively ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Blake Lively’nin tam ismi Blake Ellender Lively şeklindedir. Blake Lively’nin takma adı nedir? Blake Lively ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen bilinen bir takma ismi yoktur. Başarılı aktris için genelde orta ismi kullanılmamakta Blake Lively şeklinde tanınmaktadır.

Blake Lively nerelidir? Blake Lively Amerikalı bir oyuncudur. Blake Lively’nin doğduğu yer Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Los Angeles, Tarzana kentidir.

Blake Lively hangi okulda okudu? Blake Lively ailesindeki herkesin oyuncu olması dolayısıyla küçük yaşlarından itibaren bu alana yönelmiştir. Çocukluğunda anne ve babasıyla birlikte oyunculuk dersleri almıştır. Blake Lively liseyi Kaliforniya’ya bağlı Burbank’te bulunan Burbank High School ismindeki okulda okumuştur. Ardından üniversiteye başlayan genç yıldız Stanford Üniversitesi’nde de eğitim görmüştür.

Blake Lively evlendi mi? Blake Lively 2014 itibarıyla evlidir. Blake Lively nin eşi 2011 yılında “Gossip Girl” çekimleri esnasında tanıştığı Ryan Reynolds adındaki Kanadalı dizi ve sinema oyuncusu aynı zamanda ünlü aktris Scarlett Johansson’un eski eşi Ryan Raynolds’tır.

Blake Lively ve kocası 9 Eylül 2012 tarihinde Güney Carolina’da evlenmişlerdir.

Blake Lively nerede oturuyor? Blake Liveliy ve eşi Ryan Raynolds New York’tan aldıkları 2 milyon dolar değerindeki bir köşkte yaşamaktadır.

Blake Lively ilk dizisi 2007 yılı ile 2012 yılları arasında başrol karakterlerinden “Serena van der Woodsen”i canlandırdığı “Gossip Girl”dür. Blake Lively film ve dizilerin yanında bir albümde de oynamıştır. Blake Lively “The Lonely Island’s”ın müzik videosunda yer almıştır.

Blake Lively hakkında gerçekleri ve Blake Lively hakkında herşeyi soru cevap şeklinde ele aldığımız sonucu yazımızda son soru Blake Lively’nin ilk filminin ismi nedir? Blake Lively 1998 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “Sandman” şeklindedir ve bir kısa filmdir. “Sandman” filminde Blake Lively “Trixie/Tooth Fairy” karakterini canlandırmıştır.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir