Blake Lively’nin Sevdiği Şeyler, Favorileri, Blake Lively’nin Hoşlandığı Şeyler

Yazımızda Blake Lively’nin sevdiği şeyleri, Blake Lively’nin favorilerini ve Blake Lively’nin hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Blake Lively’nin en sevdiği yemek hangisidir? Blake Lively’nin hoşlandığı yiyecekler arasında en çok tatlı ürünler öne çıkmaktadır.Gossip Girl dizisinde ünlenen başarılı yıldız “Sprinlkles” ismindeki küçük keklerin kırmızı olanlarını sevmektedir.

Blake Lively’nin en sevdiği yer neresidir? Blake Lively’nin yaşamaktan ve bulunmaktan en fazla hoşlandığı kentler New York ve Paris kentleridir. Blake Lively tatil yeri olarak ise Hawaii’de Big Island’da yer alan Hilton Waikoloa köyünü beğenmektedir.

Blake Lively’nin en sevdiği şarkıcılar hangileridir? Blake Lively şarkıcı olarak en çok 2004 yılında 74 yaşında iken hayata gözlerini yuman yedi yaşından itibaren kör olarak yaşamını sürdürmüş olan Amerikalı müzisyen Ray Charles, Grammy ödüllü 1981 doğumlu Amerikalı pop şarkıcısı olan ve en çok albüm satış rakamına ulaşmış kadın şarkıcılar arasında yer alan Britney Spears ve ünlü Amerikalı şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve aktör olan Justin Timberlake gibi isimleri sevmektedir.

Blake Lively’nin en sevdiği müzik grupları ise Amerika tarihinin en büyük trompet ustalarından olan ve caz türünden eserler veren “Chet Baker”, “Lady Day” takma ismi ile ünlenmiş olan caz ve blues türünden eserleri ile ünlenen “Billie Holiday”, genç yaşında hayatını kaybeden Fransa pop müziği ile hafif müzikleri ile ünlenen ünlü Fransız şarkıcı Edith Piaf, insan hakları için verdiği mücadelelerle ön plana çıkan caz, blues türünden eserler vermiş ünlü Amerikalı şarkıcı Nina Simone ve 1991 yılında Kaliforniya’da kurulan sol görüşleri ve liberal düşüncelere karşı tutumları ile bilinen metal müzik grubu “Rage Against the Machine” gibidir.

Blake Lively’nin sevdiği şeyleri, Blake Lively’nin favorilerini ve Blake Lively’nin hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Blake Lively’nin en sevdiği film hangisidir? Blake Lively sevdiği filmler arasında öne çıkanlar 1939 yapımı Amerikan müzikal türünden bir film olan ve Judy Garland’ın başrolünde yer aldığı “The Wizard of Oz (Oz Büyücüsü)” ve Fransız yapımı olan ve Jean-Luc Godard’ın yönetmenliğini üstlendiği 1960 yılında çekilen “Breathless (Serseri Aşıklar)” gibi filmlerdir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir