Brad Pitt’in Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Brad Pitt Hakkında Bilinmeyenler

Brad-PittYazımızda Brad Pitt’in fiziksel özellikleri, Brad Pitt’in ölçüleri ve Brad Pitt hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Brad Pitt’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım.Brad Pitt’in boyu kaçtır? Brad Pitt’in boyu 1,80 metredir. Brad Pitt’in kilosu kaçtır? Brad Pitt 74 kg kiloya sahiptir.

Brad Pitt’in saç rengi nedir?Brad Pitt sarışın olan aktörlerdendir. Brad Pitt’in göz rengi nedir? Brad Pitt ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir. Brad Pitt’in ayakkabı numarası kaçtır? Brad Pitt Amerikan standartlarına göre 9 numara ayakkabıları giyebilmektedir.

Brad Pitt’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Brad Pitt’in çene yapısı, biçimli düzgün yapısı ve gözleri onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Başarılı oyuncu Brad Pitt kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. Ünlü aktör ilk önemli oyunculuk tecrübesini yaşadığı “Interview with the Vampire” filmi ile “MTV Film Ödülü”nü en iyi performans dalında, “12 Maymun” filminde canlandırdığı Jeffrey Goines karakteri ile “Altın Küre Ödülü”nü en iyi yardımcı aktör dalında, “Troy” filminde canlandırdığı “Achilles” karakteri ile “Teen Choice Ödülü”nü en iyi aktör dalında, “Moneyball” filminde canlandırdığı “Billy Beane” karakteri ile “National Society of Film Critics Award” ödülünü en iyi aktör dalında kazanmıştır. Brad Pitt ayrıca dört kez Akademi Ödüllerine, beş kez de Altın Küre Ödülleri’ne aday gösterilmiştir.

Yazımızın bu bölümünde Brad Pitt’in ailesinden bahsedeceğiz. Brad Pitt’in kendisinden küçük biri erkek diğeri kız iki kardeşi vardır. Brad Pitt’in annesinin ismi Jane Pitt’tir. Jane Pitt bir lisede rehber görevli olarak çalışmıştır. Brad Pitt’in babasının adı ise William Alvin Pitt şeklindedir. William bir kamyon şirketi sahibidir. Brad Pitt’in erkek kardeşi kendisinden üç yaş küçüktür ve adı Doug Pitt şeklindedir. Brad Pitt’in kız kardeşi ise kendisinden altı yaş küçüktür. Brad Pitt’in kız kardeşinin adı Julie Neal Pitt şeklindedir.

Brad Pitt’in fiziksel özellikleri, Brad Pitt’in ölçüleri ve Brad Pitt hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Brad Pitt’in ölçüleri nasıldır? Brad Pitt’in vücut ölçüleri yaklaşık olarak; göğüs kısmı 109 cm, bel kısmı 84 cm ve pazu kısmı 38 cm şeklindedir.

You may also like...

2 Responses

  1. kıs diyor ki:

    iyi oyuncu

  2. ali diyor ki:

    süperrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir