Brad Pitt’in Sevdiği Hoşlandığı Şeyler, Brad Pitt Hakkında Gerçekler

Brad-PittYazımızda Brad Pitt’in sevdiği hoşlandığı şeyleri ve Brad Pitt hakkında gerçekleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Brad Pitt’in en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Brad Pitt’in sevdiği arkadaşları arasında Oscar ödüllü ABD’li yönetmen, yapımcı, senarist ve aktör “George Clooney”, Oscar ödüllü ABD’li aktör ve senarist “Matt Damon” ve İngiliz senarist ve yönetmen “Guy Ritchie” gibi isimler vardır.

Brad Pitt’in en sevdiği şarkı hangisidir? Brad Pitt 1978 yılında kurulan İngiliz ska müzik grubu “The Beat” tarafından seslendirilen “Sooner or Laterismindeki şarkıyı dinlemekten hoşlandığını ifade etmiştir.

Brad Pitt’in en sevdiği müzisyen kimdir? Brad Pitt en fazla Michigan doğumlu Amerikalı piyanist olan “George Winston” ismindeki müzisyeni beğenmektedir.

Brad Pitt’in en sevdiği müzik grupları hangileridir? Brad Pitt en çok İrlanda kökenli bir rock grubu olan “U2”, 1981’de kurulan rock grubu olan “The Alarm”, 1982’de Manchester’da Steven Patrick Morrissey ve Johnny Marr tarafımdan kurulmuş bir İngiliz alternatif rock grubu olan “The Smiths” ve 1980’de Michael Stipe önderliğinde kurulan rock grubu “R.E.M” gibi grupların çalışmalarından hoşlanmaktadır.

Brad Pitt evlendi mi? Brad Pitt henüz evlilik yapmamıştır. Brad Pitt 2005 yılından günümüze Angelina Jolie ile birliktedir. Brad Pitt Angelina Jolie çifti ne zaman nişanlandı? Brad Pitt ünlü aktris Angelina Jolie ile 12 Nisan 2012 tarihinde nişanlanmıştır.

Brad Pitt’in çocukları var mı? Brad Pitt’in üçü evlatlık üçü öz olmak üzere altı çocuğu vardır. Brad Pitt’in ilk çocuğu Angelina Jolie’nin 2001 yılında evlatlık aldığı Kamboçya doğumlu olan “Maddox Chivan” ismindeki erkek çocuktur. Başarılı oyuncunun ikinci çocuğu 2003 Vietnam doğumlu erkek bir çocuk olan “Pax Vien” yerel bir hastanede terk edilmiştir ve Angelina Jolie ile birlikte 2007 yılında onu evlatlık çocuk olarak almışlardır. Brad Pitt’in Angelina Jolie ile birlikte evlatlık olarak aldıkları diğer çocuk “Zahara Marley”dir.

Brad Pitt’in ilk biyolojik çocuğu olan “Shiloh Nouvel” ise 2006 yılında dünyaya gelmiştir. Bir kız çocuğu olan Shiloh Nouvel Namibya’da doğmuştur. Brad Pitt’in 2008 yılında biri erkek diğeri kız ikiz çocuğu olmuş ve erkek olana “Knox Léon” kız olana Angelina Jolie’nin ölen annesinin ismi olan “Vivienne Marcheline” ismini koymuşlardır.

Brad Pitt’in sevdiği hoşlandığı şeyleri ve Brad Pitt hakkında gerçekleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Brad Pitt’in sevdiği sporlar hangileridir? Brad Pitt lise yıllarında golf, güreş, yüzme ve tenis gibi sporlara ilgi duymuş ve bu alanlarda okul takımlarında yer almıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir