Brenda Asnicar Kimdir, Hayatı, Brenda Asnicar Biyografisi

brenda_asnicar_kimdirYazımızda Brenda Asnicar kimdir, hayatı, Brenda Asnicar biyografisi konusunu ele alacağız.

Brenda Asnicar kimdir? Brenda Asnicar bir aktris, model ve şarkıcıdır. Arjantin yapımı gençlere yönelik bir komedi dizisi olan “Patito Feo En Güzel Hikaye” ismindeki TV serisinin başrolünde canlandırdığı “Antonella Lamas Bernardi” rolü ile dünya genelinde tanınmıştır.

Brenda Asnicar kaç yaşında? 17 Ekim 1991 tarihinde doğan Brenda Asnicar 24 yaşında olan sanatçıdır. Brenda Asnicar burcu terazidir. Brenda Asnicar nerelidir? Arjantinli olan genç oyuncu Buenos Aires’e bağlı San Isidro kentinde dünyaya gelmiştir. Brenda Asnicar’nın babası Gustavo Asnicar iken annesi Adriana Asnicar’dır. Bir erkek kardeşi olan Brenda Asnicar’ın kardeşinin ismi Ivan Asnicar şeklindedir. Brenda Asnicar tam adı Brenda DanieLa Asnicar Mendoza şeklindedir.

Brenda Asnicar’nın biyografisini, kısaca hayatını ele aldığımız yazımızın bu bölümünde başarılı sanatçının eğitim hayatına değineceğiz. Brenda Asnicar’nın kökleri İtalya’ya dayanır. Bu nedenle çocukluğunda İtalya Kültür Merkezi’nde İtalyanca eğitim almıştır. Brenda Asnicar lise öğrenimini ise “Collegio “Nuevo de Las Lomas”” ismindeki okulda tamamlamıştır.

Brenda Asnicar hakkında bilgi verdiğimiz yazımızda şimdi de Brenda Asnicar boyu ve kilosuna değinelim. Brenda Asnicar kaç kilo sorusunun cevabı 45 kg’dır. Brenda Asnicar boyu kaç yanıtı ise 159 cm’dir. Brenda Asnicar saç rengi olarak sarıyı tercih etmektedir. Brenda Asnicar göz rengi de koyu kahverengidir. Brenda Asnicar ayakkabı numarası Amerikan standartlarına göre 6’dır.

Brenda Asnicar hangi filmlerde oynadı? Brenda Asnicar oynadığı diziler ve filmler arasında “Patito feo”, “Sueña conmigo”, “Los Únicos” ve “Corazón valiente” yer alır. Brenda Asnicar 2013 yılında başlamış ve günümüzde de devam eden “Cumbia Ninja” ismindeki televizyon dizisinde “Juana Carbajal / Nieves” karakterine hayat vermektedir. Las Divinas müzik grubu bünyesinde söyleyen Brenda Asnicar şarkıları arasında en bilinenler Tango Lloron, Diosa Unica Bonita, Nene Bailemos ve Gasolina gibidir.

Brenda Asnicar kimdir, hayatı, Brenda Asnicar biyografisi başlıklı yazımızda son olarak Brenda Asnicar’ın sevdiği şeylerden bahsedeceğiz. Brenda Asnicar’ın en sevdiği renk yeşildir. Başarılı şarkıcının favori yemek “Lomo Con Champiñones” ismini taşır. En sevdiği televizyon programları kendisinin de rol aldığı Mia Mi Amiga La Invisible, Patito Feo ve Los Unicos’tur. Brenda Asnicar’ın hoşlandığı filmler arasında 2001 yapımı “Mi Nombre Es Sam” ile 2006 yapımı “En Busca De La Felicidad” yer alır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir