Bridgit Mendler Hakkında Gerçekler, Bridgit Mendler İle İlgili Bilinmeyenler

Brdgt medlerYazımızda Bridgit Mendler hakkında gerçekler ve Bridgit Mendler ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Bridgit Mendler’in boyu kaçtır? Bridgit Mendler’in boyu 1,68 metredir. Bridgit Mendler’in kilosu kaçtır? Bridgit Mendler 55 kg kiloya sahiptir. Bridgit Mendler’in saç rengi nedir? Bridgit Mendler sarı ile boyanmış saçlara sahiptir. Bridgit Mendler’in göz rengi nedir? Bridgit Mendler ismi ile tanınan sanatçı açık kahverengi gözlere sahiptir.

Bridgit Mendler’in vücut ölçüleri nedir? Bridgit Mendler’in ölçüleri 86 cm- 70 cm- 90 cm şeklinde olduğu bilinmektedir. Bridgit Mendler’in kıyafet ölçüleri nedir? Bridgit Mendler Amerikan standartlarına göre 4 numaralı kıyafetleri giyebilmektedir. Bridgit Mendler’in ayakkabı ölçüleri nasıldır. Bridgit Mendler Amerikan standartlarına göre 7 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir.

Bridgit Mendler’in ilk TV programı nedir? Bridgit Mendler 2006 yılında ilk kez ekranlarda görünmeye başlamıştır. “General Hospital” ismi ile bilinen dünyanın gelmiş geçmiş en uzun arkası yarın dizilerinden filminde Lulu’nun hayali kız çocuğu rolüne hayat vermiştir. Bridgit Mendler bu dizide sadece bir kez rol almıştır.

Bridgit Mendler’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Bridgit Mendler ilk olarak 2004 yılında “The Legend of Buddha” ismi ile bilinen animasyon filminde seslendirme yapmıştır. Bu filmde Lucy karakterini seslendiren Bridgit Mendler’in sinemalarda ilk kez görüldüğü film ise “Alice Upside Down” filmidir. Bu filmde Pamela Jones ismindeki karakteri canlandırmıştır.

Bridgit Mendler hangi dizide tanındı? Bridgit Mendler orijinal bir Disney Channel kanalı dizisi olan “İyi Şanslar Charlie” dizisinde canlandırdığı Teddy Duncan rolü ile tanınmıştır. Teddy Duncan 15 yaşında kendine güvenen, inatçı, hoş bir kız karakteridir. Teddy Duncan henüz bebek olan filme de ismini veren Charlie ismindeki kardeşine hazırladığı videoda her bölümde bir video günlüğü hazırlıyor. Tabi zor bir ailesi olan Teddy Duncan, kardeşine her bölümde bol şanslar diliyor.

Bridgit Mendler hakkında gerçekler ve Bridgit Mendler ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son bir bilgi vereceğiz. Bridgit Mendler’in ilk albümünün ismi nedir? Bridgit Mendler 2012 yılında “Hello My Name Is …” ismindeki ilk albümünü çıkarmıştır. 2012 yılının Ekim ayında çıkan albümden önce albümün ilk single’ı olan “Ready or Not” parçası ise 2012’nin Ağustos ayında çıkmıştır.

You may also like...

9 Responses

 1. gizem diyor ki:

  ya bridgitin menejerinin adını bilen varsa lütfen yazsın ya

 2. Rumeysa diyor ki:

  Bridgit’in gercek sac rengi ssari boya kesinlikle degil ! Küçüklük fotolarina bakin gorursunuz Bridgit shaneden ayril harry styles ile cik cok yakisirsinizz ♥

  • Merve diyor ki:

   Aynen.Bridgit daha çok ya Harry Styles,ya Jorge Blanco,ya da Ruggero Pasquarelli ile yakışmıyor.Shane’da tip yok

 3. belirsi insan diyor ki:

  shane harperı bulsak dövcez, bırak bridgiti bize

 4. sıla diyor ki:

  I love you bridgit mendler.I ‘m your biggest fan

 5. arda diyor ki:

  keşke Shane Harper dan ayrılsa BENİMLE ÇIKSA

 6. elif diyor ki:

  seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum bridgit çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir