Bridgit Mendler Kimdir, Hakkında Bilgi, Bridgit Mendler Soru Cevap

Brdgt medlerYazımızda Bridgit Mendler kimdir, Bridgit Mendler hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Bridgit Mendler’in gerçek adı nedir? Bridgit Mendler ismi ile tanınan sanatçının tam ismi Bridgit Claire Mendler’dir. Bridgit Mendler’in takma adı nedir? Bridgit Mendler’in takma isimleri BiLe ve Bridge’dir. Bridgit Mendler’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Bridgit Mendler’in sarışın saçları ve yüzündeki gamze onu farklı kılan ayırt edici özelliklerdir?

Bridgit Mendler kimdir? Bridgit Mendler kısaca Amerikalı aktris, şarkıcı, müzisyen ve şarkı sözü yazarıdır. Bridgit Mendler’in çalabildiği müzik aletleri nelerdir? Bridgit Mendler gitar ve piyano çalabilmektedir.

Bridgit Mendler ne zaman doğdu? Bridgit Mendler 1992 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Bridgit Mendler’in doğum tarihi 18 Aralık 1992’dır.

Bridgit Mendler nerelidir? Bridgit Mendler bir Amerikalıdır. Amerika’nın Washington kentinde doğmuştur. Ancak sanatçı San Francisco eyaletinin Mill Valley kentinde büyümüştür. Sanatçı henüz 8 yaşındayken ailesi oraya taşınmıştır. Bridgit Mendler hangi ülkede yaşıyor? Bridgit Mendler Amerika’da yaşamaktadır.

Bridgit Mendler hangi okulda okudu? Bridgit Mendler ilkokulu doğduğu şehir olan Washington’da bulunan Lafayette İlkokulu’nda okumuştur. Başarılı oyuncu liseyi ise Stanford Üniversitesi’ne bağlı Stanford Üniversitesi OHS Lisesi’nde eğitim hayatını sürdürmüştür.

Bridgit Mendler üniversite eğitimini ise 2012 yılında Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde sanat alanında almaya başlamıştır. Yetenekli oyuncu “Liberal Sanat” dersleri almış 2013 yılında ise jazz tarihi derslerini bu konuya ilgi duyduğu ve uzmanlaşmak istediği için almaya başlamıştır.

Bridgit Mendler’in burcu nedir? Bridgit Mendler’in burcu yaydır. Bridgit Mendler’in babası kimdir? Bridgit Mendler’in babası  Harry Mendler’dir. Bridgit Mendler’in annesinin adı nedir? Bridgit Mendler’in annesi Leah Mendler’dir. Bridgit Mendler’in kardeşinin adı nedir? Bridgit Mendler’in Nicholas Mendler isminde bir erkek kardeşi vardır.

Bridgit Mendler kimdir, Bridgit Mendler hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Bridgit Mendler evli mi sorusunu cevaplayacağız. Bridgit Mendler  henüz evlenmemiştir. Ancak başarılı şarkıcı “Good Luck Charlie” dizisindeki rol arkadaşı Amerikalı aktör ve şarkıcı Shane Harper ile birliktedir.

You may also like...

35 Responses

 1. Mendie diyor ki:

  Bridgit mendler in en büyük hayrani meltem yanlış haberler verme. Bridgit mendleri en çok seven hayrını diye bir şey yok O sonsuza dek Mendie.

 2. eminemendie diyor ki:

  bi kere Bridgit ulliminati degil insanları kandırmayın ve 1 tane tek kardesi var o da Nick Mendler,

  ve Miley Cyrus ile kanka değil uzaktan arkadas

 3. ilayda diyor ki:

  Ben küçüklüğümden beri ona hayranım.ı love bridgit:)

 4. neslihan bridgit mendler ın aşkı diyor ki:

  bridgit mendler en tatlı en doğal ünlü onu çok tatlı ve dini ben onu ilimunatiye tapıyor diye biliyordum ama hristiyanmış şaşırdım

 5. selenator forever diyor ki:

  Meltem deli misin sen selena’nin kim oldugunu bilmeden hic toktan haberler yaratiyorsun bunlarin cogunu aklindan uydurdun biz mal degiluz selena oh canima degsin igrenc oynadin berbatsin vs. ASLA DEMEZ!hehe bizde inandik selena gidiyor unisefe kazandigi butun paralari bagisliyor sonra gelip britgit mendler e laf atıyor sence boyle bisey olabilirmi?

  • ece diyor ki:

   ben bir mendie ve selentorum selena asla böyle bir şey demez hem sana katılıyorum selentor forever

 6. bridgit mendler'in büyük hayranı meltem diyor ki:

  5.haber:şok! bridgit mendler selena gomez yüzünden iyi şanslar charlie de oynamayı bıraktı,selena gomezin bridgit mendler’e dedikleri şunlardır:bridgit mendler iyi şanslar charliede hiç iyi oynamıyosun o filmde tam bir ezik gibi oynuyosun.sen zaten o filmde hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç iyi oynıyamadın ve hiç iyi oynıyamayacaksınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.haha şimdiden rezilliğini görebiliryorum.hayranların varsa bunu duyarlarsa pişman olup hayranın olmayı bırakırlar.ohhhhhhhhhhhhhhhhhh canıma deysin.o filmde oynamayı bıraksan çok iyi olur ben kendi filmimde alex ruso karekterini çok iyi oynarken sen tedi karakterinde iğrenç oynuyon filmdedeki abimin yarasa sevgili olarakta iğrenç oynadın hiç bi filmde iyi onıyamıcan!!!!!!!!.hahahahahahahahhahahahahahhahaha

 7. bridgit mendler'in büyük hayranı meltem diyor ki:

  5.yeni haber:bridgit mendler doğum gününde hastalandı.hastalığı 9 yıl sürdü ama hastılığından ucuz kurtuldu kurtulamasaydı ölebilirdi.ölürse hepimizde burdan duğalar yazardık.ben duğa yazarım diyenler bridgit<3 yazsın haberlerimiz bu kadar görüşmek üzere

 8. bridgit mendler'in büyük hayranı meltem diyor ki:

  4.haber:şok! bridgir mendler cadılar bayramında kayboldu aramalar 14 gün sürdü ama neyseki bulundu.bridgit mendler kaybolduğu için bir daha cadılar bayramında çıkmayacağını söyledi.bridgit mendler’in evi yandı bu yüzden anne ve babasıyla başka bir eve taşındı.şok!bridgit mendler türkiye’ye gelince konser verirken havsy fişekler sahnenin çatısını patlattı.parçalardan biri bridgit mendler’in kafasına düştü ama neyseki parça küçüktü haberlerimiz bu kadar başka bir hspaberkw görüşmej üzere

 9. bridgit mendler'in büyük hayranı meltem diyor ki:

  2. yeni haber:bridgit mendlerin 3 kasım 2013’de doğduğu belirtildi.Bridgit Mendler artık Miley Cyrus’la arkadaşlığı bitti çünkü Miley Cyrus’un yeni hali Bridgit Mendler’i çok tiksinidirdiği için ve Miley Cyrus’un uyuşturucu ve sigaraya alıştığı için artık Bridgit Mendler Miley Cyrus’la arkadaş değil başka bir haberle bir gün görüşmek üzere sağlıklı mutlu huzurlu olun:)

 10. bridgit mendler'in büyük hayranı meltem diyor ki:

  Yeni haber:Bridgit Mendler’in Amerika’da yaşandığı tespit edildi vede Miley Cyrus’la arkadaş oldukları beriltilmiştir.Amerikada yaşayan 2 arkadaş inglizce konuşuyorlar çünkü Amerika’da ingilizce konuşulur haberlerimiz bukadar başka br gün başka haberlerle görüşürüz

  • evin diyor ki:

   miley cyrus ve biridgit arkadaş mı… ilginç bir habermiş

   • bridgit mendler'in büyük hayranı meltem diyor ki:

    evet bridgit mendler miley cyrus’un arkadaşı hatta onlar kankaymış daha 4 yaşında tanışmışlar inanabiliyormusun?

   • 3. Yeni haber:bridgit mendler 23 nisan 2014’de türkiye’ye geldi.bridgit mendler’in türkiye’den öğrendiği kelimeler:evet,saol,süper,çok güzelmiş ve hayır. bridgit mendler türkiye’ye gelince konser yaptı söylediği şarkısı “bridgit mendler ready or not”. Başka bir haberle görüşmek üzere:)

 11. bridgit mendler'in büyük hayranı meltem diyor ki:

  aslında bide bridgit mendler ve mileyin şakısıı dinledinizmi? harika ama bence bridgit mendler miley’den 10.1000 kat daha iyi bu arada miley cyrus U.S.A’yı dinledinizmi? ama bence good luck charlie’de abla olarak daha iyi oynuyor mia talerico’yu nasıl kontrol ediyolar o daha 3-4 yaşında filan annesinden babasından uzak kaldığı için üzülmüyomu?

 12. ela diyor ki:

  ben bridget mendler i İskoç sanıyordum

 13. eylül diyor ki:

  üniversitede hangi bölümde okumuş

  • Bilgi Deryası diyor ki:

   sorunuzun cevabını Bridgit Mendler üniversite eğitimini ise şeklinde başlayan bölümde bulabilirsiniz

 14. Melike Bridgit diyor ki:

  zeynep hayırmıı ?

 15. *BİGMendie Zeynep diyor ki:

  Hayatımın Anlamı, Umut Kaynağım <3 Yaşama Sebebimsin Brid <3
  İnş. Bir Dahaki Yıl Amerikada Konser Verirsin. Çünkü Bende Orada Olcağım .-*

 16. Melike Bridgit diyor ki:

  Bridgit Mendler’in ben en büyük hayranıyım…Bridgit Mendler İçin Amerikaya gittim akrabalarım orda..Konserine bile gittim 😀 kitap yazmayla sen hayranımı oluyosun ? hadi canım şaka yapıyosun 😀

 17. zeynep diyor ki:

  piişşşşşt bana bak seda ben senden daha büyük bridgit hayranıyım onunla ilgili kitep yaptım sn yaptın mı hyr bnm kadar bridgit hayranı olamassın bunuda kafana sok

 18. zeynep diyor ki:

  abiii yaaa neden bu kızı bu kadar çok seviyorum bn yaaa bütün şarkılarını faceye paylaştımmm çok güzel oldu ayrıca bu kız bnm en sevdiğim hayran olduğum kişi onu çooooooooooookkkkkkkk
  seviiiiiyyyyyyyyyyyoooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuummmmmmmm

 19. sinem diyor ki:

  bridgid mendler illuminate değil

 20. melike diyor ki:

  ben 17 aralık da dogdum o ise 18 ve benim gibi burcu yay:)

 21. seda diyor ki:

  büyük bridgit hayranıyım ödevde işime yaradı soğolun

 22. names diyor ki:

  abi çok ii ya ne diyim yani

 23. maria diyor ki:

  bridgit mendler ın yaşı kactır ve hangi takımı tutuyor ?bridgit mendler ilimünati midir

  • sarı selim diyor ki:

   bridgit mendlerin yaşı 2013-1992′den 21:) bridgit mendler heralde barcelona yı falan tutuyordur ama futbolla arasının iyi olmadığını düşünüyorum. bridgit mendler illimünati mi bilmiyorum

  • defne diyor ki:

   bridgit in yaşı 21 ve 18 aralık ta doğum günü

  • Yusuf diyor ki:

   Şaka mısın ya ne illusu bu kadın illu olabilir mi?Eğer çok ünlü olsaydı bunu düşünebilirdin
   Çünkü illucular illu oldukdak sonra yildizlari parlamıştir.
   Bridgit e bir röportajında sende miley gibi değişecek misin? Diye soruyorlar oda kesinlikle hayır diyor.

 24. Mendie diyor ki:

  Bridgit Mendler’in kardeşleri hakkında araştırma yaptım ama gördüğüm her tarafta bir kız birde erkek kardeşi var diyor.İki erkek kardeşi olduğuna emin misiniz? Ve bir soru daha soracağım Nicholas Mendler Bridgit’den büyük mü?Bu arada ellerinize sağlık..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir