Bridgit Mendler’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Bridgit Mendler’in Hoşlandığı Şeyler

Brdgt medlerYazımızda Bridgit Mendler’in sevdiği şeyleri, Bridgit Mendler’in favorilerini ve Bridgit Mendler’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Bridgit Mendler’in en sevdiği yemek nedir? Bridgit Mendler’in favori yiyecekleri çikolatalı ürünler ve Sushi yiyeceğidir. Bridgit Mendler’in en sevdiği içecek nedir? Bridgit Mendler en çok sıcak çikolata içmekten hoşlanır.

Bridgit Mendler’in en sevdiği televizyon programları nelerdir? Başarılı oyuncu en çok komedi dizilerini sevmektedir. Bridgit Mendler ilk olarak İngiltere’de çekilen ve daha sonra aynı formatta pek çok ülkede farklı versiyonları yayılan başarılı bir komedi dizisi olan “The Office” filmini izlemekten büyük keyif almaktadır. Ayrıca genç sanatçı Dan Harmon yapımı yine bir komedi dizisi olan “Community” ismindeki diziyi beğenmektedir. Bridgit Mendler komedi dizileri dışında Amerika’da gençlere yönelik olarak çekilen bir drama dizisi olan “90210” ismindeki diziden hoşlanmaktadır.

Bridgit Mendler’in en sevdiği şarkıcı hangisidir? Bridgit Mendler’in en çok Bob Dylan ismindeki 1941 doğumlu Amerikalı müzisyeni sevmektedir. Bridgit Mendler’in en sevdiği şarkı hangisidir? Bridgit Mendler Bob Dylan tarafından seslendirilen “Don’t think twice” ve “It’s all Right” isimli parçaları sevmektedir. Bridgit Mendler’in en sevdiği kitap hangisidir? Bridgit Mendler en çok William Shakespear’in Hamlet ismindeki kitabını sevmektedir.

Bridgit Mendler’in ilk dikkat çeken performansı nedir? Bridgit Mendler’ın ilk önemli performansı “Emma Clayhill” karakterini canlandırdığı “Doğum Sancısı” ismindeki filmde kaydedilmiştir. Bridgit Mendler’in ilk Disney Channel dizisi hangisidir? Bridgit Mendler Disney Channel dizilerinde ilk olarak “Waverly Büyücüleri filminde oynamıştır. Arada bir filme dahil olan başarılı genç oyuncu dizide “Juliet van Heusen” karakterini canlandırmıştır. Bridgit Mendler’in ilk teatral filmi hangisidir? Bridgit Mendler teatral olarak ilk Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel filminde görev almıştır. Bu filmde Becca Kingston karakterini seslendirmiştir.

Bridgit Mendler’in sevdiği şeyleri, Bridgit Mendler’in favorilerini ve Bridgit Mendler’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Bridgit Mendler’in ilk Disney Channel filmi hangisidir? Bridgit Mendler “Lemonade Mouth” ismindeki film ile ilk kez bir Disney Channel yapımı müzikal drama filminde rol almıştır.

You may also like...

11 Responses

 1. serra diyor ki:

  bu arada bu gezegende eskiden yaşayan canlılar eğer hala yaşıyorsa çok sıcak bir ortamı olan bir gezegen bulması gerekir ve kendi gezegenlerin en çok benzeyen yani dünyaya gelirler tabi hala yaşıyorlarsa ve dünya hala yeterli sıcaklıkda değil fakatt internette bulamabileceğiniz üzere küresel ısınma sebebiyle dünya tam 2030 da aşırı kavurucu sıcaklığa ulaşacak ve disney channel da esrarengiz kasaba dizisinde 2030 da dünyanın sonu geleceğini söyleyen bir bölüm var ve hiç kimse zaten dikkat etmiyo ama bence bunların hepsi tesadüf olamaz

 2. serra diyor ki:

  bir de hala çözemediğim bir şey var disney channel ile venüs gezegenin ne ilişkisi var anlamıyorum bide size kısa bir not düşeyim eskiden venüsde hayat varmış ama volkanik patlamalar olmuş ki hala sürüyor o kadar ki eskiden var olan okyanuslar yok olmuş ve yeni bir katman oluşmuş ve ayrıca yıldırımlar da düşüyormuş zaten dünyanın ikiz gezegeni diye adlandırılan gezegendir ve bilindiği gibi dünyada yaşam okyanusda başlamıştır yani okyanus varsa hayatta vardır bilim adamları venüse gönderilen araçlar aracılığıyla o volkanik patlamalar sayesinde oluşan yeni katmandan bir parça örnek almış ve eskiden o zeminde okyanus bulunduğunu kanıtlamışlar yani şuanda kavurucu bir yer olması volkanik patlamalar nedeniyle ama eskiden yaşam varmışş ben bu gezegenle bu kanalın ilişkisini anlayadım ama adım kadar eminin bir ilişki var disney channel orijinal filmlerinde örneğin bridgit mendlerin oynadığı lemonade mouth da venüs heykelinin üzerinde boynuzlu yani şeytanı temsil eden bir kas var. dikkat ederseniz görürsünüz zaten saklamamışlar

 3. serra diyor ki:

  ama bildiğiniz gibi bridgit mendler disney channel sayesinde patladı ve disney channelin ne olduğunu herkes biliyo ben sevmiyorum demiyorum ama kanalın ve bridgitin sizin üzerinizde bıraktığı etkinin dışında bir de gerçekler bunu unutmayalım lütfen

 4. öykü diyor ki:

  ı love you bridgit mendeler aym 11 years

 5. bridge diyor ki:

  hello my name is britgit l love you

 6. Bridget hayranı diyor ki:

  Evet bu bilgiler çok güzeldi Bridget Mendler’in hayranı olmaktan büyük bir keyif duyuyorum sesini,filmlerini,melek gibi yüzünü gerçekten de çok seviyorum ve çok hayranım bundan memnun ve hoşlanmaktayım… <3 :)

 7. sudem goksoy diyor ki:

  thank you

 8. nazif diyor ki:

  you like nice things

 9. nazif diyor ki:

  ı think you re awesome

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir