Britney Spears Kimdir, Hayatı, Britney Spears Hakkında Bilgi

Britney-SpearsYazımızda Britney Spears kimdir, Britney Spears’ın kısaca hayatı, Britney Spears hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Britney Spears’ın gerçek adı nedir? Britney Spears ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Britney Jean Spears’tır. Britney Spears’ın takma adı nedir? Britney Spears ismi ile tanınan sanatçının çok sayıda takma ismi vardır. Bunlardan bazıları Brit-Brit, Pinkey, Godney, The Pop Phenomenon,  The Princess Of Pop, Bit-Bit, The Pop Legend, Pop Tart ve Britney Pig gibidir. Britney Spears’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Britney Spears’ın İngilizce aksanı ve geniş uylukları onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Britney Spears ne zaman doğdu? Britney Spears 1981 yılında doğmuş pop müzik sanatçısıdır. Britney Spears’ın doğum tarihi 2 Aralık 1981’dir. Britney Spears’ın burcu nedir? Britney Spears’ın burcu yaydır. Britney Spears’ın dini nedir? Britney Spears bir Baptist’tir.

Britney Spears nerelidir? Britney Spears bir Amerikalıdır. Amerika’nın Mississippi’ye bağlı McComb kentinde doğmuştur.

Britney Spears hangi okulda okudu? Başarılı şarkıcı 1994 yılında doğduğu şehir olan McComb’da bulunan bir ilkokul olan “Parklane Academy” ismindeki okula kayıt olmuştur. Britney Spears ayrıca New York’ta bulunan “Professional Performing Arts School” ismindeki sanat okulunda da eğitim almıştır.

Britney Spears evlendi mi? Britney Spears 2004 yılında Kevin Federline ile evlenmiştir. Bir dansçı olan eşinden iki erkek çocuk dünyaya getiren ünlü sanatçı, 2007 yılında Kevin Federline’den boşanmıştır. Britney Spears’ın çocuklarının isimleri nedir? Britney Spears’ın oğulları sırasıyla 2005 yılında dünyaya gelen Sean Preston ve 2006 yılında dünyaya gelen Jaden James’tir.

Britney Spears kimdir, Britney Spears’ın hayatı, Britney Spears hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Britney Spears’ın ailesine baktığımızda ünlü şarkıcının annesinin ismi Lynne Bridges Spears’tir. Britney Spears’ın babasının adı ise Jamie Spears’tir. Jamie Spears, Britney Spears’ın korumalığını da yapmaktadır. Britney Spears’ın erkek kardeşi Bryan James Spears iken Britney Spears’ın kız kardeşi Jamie Lynn Spears’tir. 1991 doğumlu Jamie Lynn Spears oyunculuk yapmaktadır. 2008 yılında bir çocuk dünyaya getirmiştir. Britney Spears’ın yeğeni olan çocuğun ismi Maddie Briann’dır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir