Britney Spears’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Britney Spears’ın Hoşlandığı Şeyler

Britney-SpearsYazımızda Britney Spears’ın sevdiği şeyleri, Britney Spears’ın favorilerini ve Britney spears’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Britney Spears’ın en sevdiği yemek hangisidir? Britney Spears en çok pizza ve patates püresi yemekten keyif aldığını ifade etmiştir. Britney Spears’ın en sevdiği içecek hangisidir? Britney Spears en çok Sprite içmekten hoşlanmaktadır.  Britney Spears’ın en sevdiği yer neresidir? Britney Spears en çok Starbucks’ta bulunmaktan hoşlanır. Britney Spears’ın en sevdiği renk nedir? Britney Spears en çok mavi rengini sevmektedir.

Britney Spears’ın en sevdiği film hangisidir? Britney Spears 1989 yapımı “Steel Magnolias ve 1990 yapımı “Pretty Woman” filmlerinin onun favori filmleri olduğunu belirtmiştir. Britney Spears’ın en sevdiği şarkılar hangileridir? Britney Spears’ın hoşlandığı şarkılardan bazıları kendine ait olan “Piece Of Me”, “I’m Not A Girl, Not Yet A Woman”, “…Baby One More Time”, “Don’t Let Me Be The Last To Know”, “Stronger” ve “Toxic” ile Madonna’nın “Like A Prayer” şarkılarıdır.

Britney Spears’ın en sevdiği televizyon programı hangisidir? Britney spears en çok 1998-2004 yılları arasında yayınlanan Candace Bushnell’in aynı adlı romanından televizyona uyarlan ABD yapımı bir televizyon dizisi olan “Sex and the City” ismindeki TV serisini ve 1997 yılında gösterime giren ve 7 sezon devam eden ABD yapımı bir televizyon dizisi olan “Vampir avcısı Buffy” isimli TV serisini seyretmekten keyif aldığını ifade etmiştir.

Britney Spears’ın en sevdiği kişiler kimlerdir? Britney spears en çok gerçek adı Prince Rogers Nelson olan ABD’li pop şarkıcısı ve söz yazarı Prince ve sanat çevresinde “Pop Müziğin Kraliçesi” olarak bilinen ünlü şarkıcı Madonna’yı sevmektedir. En sevdiğin müzik grupları hangisi sorusuna ise Britney Spears; ABD’ye bağlı Georgia çıkışlı bir hip hop ikilisi olan “OutKast” yanıtını vermiştir.

Britney Spears’ın en sevdiği spor hangisidir? Britney Spears spor dallarından en çok Basketbol, Tenis ve Golf sporlarından hoşlanmaktadır. Britney Spears’ın en sevdiği kitaplar hangileridir? Britney Spears’ın en çok hoşlandığı kitap Nicholas Evans’ın “The Horse Whisperer” isimli kitabıdır.

Britney spears’ın sevdiği şeyleri, Britney spears’ın favorilerini ve Britney spears’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Britney Spears’ın en sevdiği aksesuar nedir? Britney spears aksesuar olarak en çok dudak parlatıcısıyla ve tokalarıyla bilinen bir ünlüdür.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir