Cameron Boyce Kimdir, Hayatı, Cameron Boyce Hakkında Bilgi

CameronBoyceYazımızda Cameron Boyce kimdir, Cameron Boyce’un kısaca hayatı, Cameron Boyce hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Cameron Boyce’un gerçek adı nedir? Cameron Boyce ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek ismini kullanmaktadır. Cameron Boyce’un tam adı da Cameron Boyce şeklindedir. Cameron Boyce ne zaman doğdu? Cameron Boyce 1999 yılında doğmuş genç bir aktördür. Cameron Boyce’un doğum tarihi 28 Mayıs 1999’dur. Cameron Boyce’un yaşı 2014 itibarıyla 15’tir. Cameron Boyce’un burcu nedir? Cameron Boyce’un burcu ikizlerdir.

Cameron Boyce nerelidir? Cameron Boyce bir Amerikalıdır. Cameron Boyce nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın California’ya bağlı Los Angeles kentinde dünyaya gelmiştir.

Cameron Boyce kimdir? Cameron Boyce kısaca Amerikalı bir genç aktör, dansçı ve modeldir. Cameron Boyce’un biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli oyuncu kariyerine 7 yaşındayken modellik yaparak başlamıştır. Bundan iki yıl kadar sonra televizyon ekranlarındaki ilk çıkışını Amerikan rock grubu olan “Panic! at the Disco”nun “That Green Gentleman (Things Have Changed)” müzik videosunda yer alarak yapmıştır.

Cameron Boyce çıkış filmi olan “Aynalar” ismindeki korku filminde ana karakterlerden “Michael Carson”ı canlandırmıştır. Ardından 2010 yılında “Grown Ups” ismindeki komedi filminde “Keithie Feder” karakterini canlandırarak “Adam Sandler” ile birlikte oynamıştır.

Başarılı performansı ile beğenilen bir oyuncu haline gelen Cameron Boyce 2011 yılından itibaren Disney Channel yapımı popüler dizilerde misafir oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. Cameron Boyce “Good Luck Charlie” ve “Shake It Up” dizilerinde konuk olarak bölümlük performans sergilemiştir.

Cameron Boyce nasıl ünlü oldu? Cameron Boyce’un ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2011 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden ve “Jessie” ismindeki Disney Channel dizisidir. Cameron Boyce Debby Ryan’ın başrol oynadığı Jessie dizisinin beğenilen karakterlerinden “Luke Ross”u canlandırmaktadır.

Cameron Boyce’un ailesine baktığımızda genç oyuncununkendinden küçük Maya adında bir kız kardeşi vardır. Annesi, babası ve kız kardeşi ile birlikte Los Angeles’ta yaşamaktadır. Bir köpeği olan Cameron Boyce’un köpeğinin ismi “Cienna” şeklindedir.

Cameron Boyce’un dans yeteneği üst düzeydedir. Genç oyuncunun en beğendiği dans stili “breakdancing” ismini taşır. Cameron Boyce’un dans grubu da vardır. 4 arkadaşı ile birlikte kurdukları bu dans grubunun ismi “X Mob” şeklindedir.

Cameron Boyce’un sevdiği şeyler arasında dans etmenin ardından basketbol ve video oyunları oynamak vaardır. Genç oyuncu aynı zamanda şarkı söylemekten de hoşlanmaktadır. Cameron Boyce’un en iyi arkadaşı Peyton List’in erkek kardeşi Spencer List’tir.

Cameron Boyce kimdir, Cameron Boyce’un kısaca hayatı, Cameron Boyce hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Cameron Boyce’un fiziksel özelliklerine değineceğiz. Cameron Boyce’un boyu 1,60 metredir. Cameron Boyce’un saç rengi koyu kahverengi iken Cameron Boyce’un göz rengi de koyu kahverengidir.

You may also like...

4 Responses

  1. Ece diyor ki:

    Aynen arkadaşlar çok yetenekli. Ama Jessie dizisinde daha çok. O diziyi çok seviyorum yaaa

  2. tuba diyor ki:

    Cameron boyce yi çok seviyorum
    Onun oynadığı dizileri hiç kaçırmam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir