Cameron Diaz Hakkında Gerçekler, İle İlgili Bilgiler, Cameron Diaz Hakkında Az Bilinenler

cameron diazYazımızda Cameron Diaz hakkında gerçekler, Cameron Diaz ile ilgili bilgiler ve Cameron Diaz hakkında az bilinenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Cameron Diaz’ın gerçek adı nedir? Cameron Diaz ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Cameron Diaz’ın tam ismi Cameron Michelle Diaz şeklindedir. Cameron Diaz’ın takma adı nedir? Cameron Diaz ismi ile tanınan sanatçının en fazla telaffuz edilen takma isimleri “Cam”, “Cami” ve “AI” şeklindedir. Yakın arkadaşlarının çoğu onu “AI” takma ismiyle çağırmaktadır. Cameron Diaz bir dönem bilgisayarı açmayı beceremediği için “Houston Chronicle” ismiyle anılmıştır.

Cameron Diaz nerelidir? Cameron Diaz Amerikalı bir oyuncudur. Cameron Diaz’ın doğduğu yer Kaliforniya’ya bağlı San Diego kentidir. Ünlü oyuncunun babası burada çalıştığı için çocukluk ve gençlik yılları bu kentte geçmiştir. Cameron Diaz hangi okulda okudu? Cameron Diaz lise eğitimini gördüğü Kaliforniya’da bulunan “Long Beach Polytechnic High School” ismindeki okulda okumuş ve 1990 yılında mezun olmuştur. Grammy ödülüne aday olarak gösterilmiş olan ünlü Amerikalı rap müzik sanatçısı “Snoop Dogg” da Shakira ile aynı dönemde aynı okulda eğitim görmüştür.

Cameron Diaz’ın hobisi nedir? Cameron Diaz boş zamanlarında yapmayı en çok sevdiği aktivitenin örgü örmek olduğunu belirtmiştir.  Cameron Diaz’ın en sevdiği arkadaşı kimdir? Cameron Diaz’ın en iyi arkadaşı ABD’li sinema oyuncusu “Drew Barrymore” ismindeki aktristir. Cameron Diaz diğer iyi arkadaşları sinema ve dizi oyuncusu “Jennifer Aniston” ve ABD’li aktris “Reese Witherspoon”dur.

Cameron Diaz hangi saatte doğdu? Yetenekli oyuncu Cameron Diaz 30 Ağustos 1972 tarihinde saat gece yarısı 2:53’ü gösterirken doğmuştur.

Cameron Diaz’ın mum heykeli hangi müzede sergilenmektedir? Cameron Diaz’ın mumdan heykeli Londra’da bulunan “Madame Tussauds Museum” ismindeki müzede 2008 yılının Şubat ayından beri sergilenmektedir. Cameron Diaz’ın isminin geçtiği şarkı hangisidir? Cameron Diaz’ın ismi Brian Wilson’un 1998 yılında söylediği “South America” şarkısında geçmektedir.

Cameron Diaz’ın ilk filminin ismi nedir? Cameron Diaz 1994 yılında ilk kez bir filmde oynamıştır. Jim Carrey’in başrol oynadığı bir komedi aksiyon filmi olan “The Mask” ismindeki filmde ana kadın karakteri canlandıran ünlü oyuncu “Tina Carlyle” karakterini canlandırmıştır.

Cameron Diaz hakkında gerçekler, Cameron Diaz ile ilgili bilgiler ve Cameron Diaz hakkında az bilinenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Cameron Diaz’ın bilinen olumsuz özelliği hangisidir? Cameron Diaz yakınları tarafından dillendirilen en olumsuz alışkanlığının hiçbir yere vaktinde gidememesi olduğunu belirtmiştir. Ayrıca Camero Diaz çevresinde çok sayıda erkeğin olduğu bir ortamda büyüdüğü için normal bir kadından daha fazla testosterona sahip olduğunu belirtmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir