Cameron Diaz’ın Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Cameron Diaz Hakkında Bilinmeyenler

cameron diazYazımızda Cameron Diaz’ın fiziksel özellikleri, Cameron Diaz’ın ölçüleri ve Cameron Diaz hakkında bilinmeyenlerkonusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Cameron Diaz’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Cameron Diaz’ın boyu kaçtır? Cameron Diaz’ın boyu 1,75 metredir. Cameron Diaz’ın kilosu kaçtır? Cameron Diaz 55 kg kiloya sahiptir.

Cameron Diaz’ın saç rengi nedir? Cameron Diaz sarışın olan aktrislerdendir. Cameron Diaz’ın göz rengi nedir? Cameron Diaz ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir. Cameron Diaz’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Cameron Diaz’ın ayırt edici özelliklerinden en belirgin olanları kocaman gülümsemesi, bacaklarının gövdesine göre uzun olması ve kaslı kollarıdır.

Cameron Diaz’ın ayakkabı numarası kaçtır? Cameron Diaz’ın Amerikan standartlarına göre 9 numara ayakkabıları giyebildiği bilinmektedir. Cameron Diaz’ın kıyafet numarası kaçtır? Cameron Diaz’ın Amerikan standartlarına göre 4 numaraya sahip elbiseleri giyebildiği bilinmektedir.

Başarılı oyuncu Cameron Diaz kazandığı yani doğrusunu söylemek gerekirse aday olarak gösterilip kazanamadığı ödüllerle de adından bahsettirir. Ünlü oyuncu Altın Küre, BAFTA ve SAG başta olmak üzere prestijli ödüllere birkaç defa aday gösterilmiş fakat hiçbirini kazanmayı başaramamıştır. Cameron Diaz’ın son yıllarda aldığı dikkat çekici ödül 2011 yılında “Bad Teacher” filminde canlandırdığı karakterle komedi alanında aldığı “Teen Choice Award” en iyi aktris ödülüdür.

Yazımızın bu bölümünde Cameron Diaz’ın ailesinden bahsedeceğiz. Cameron Diaz’ın İspanyol kökenli olan Kübalı bir babası ve İngiliz, Alman, İskoç ve İrlandalı kökenli bir annenin kızıdır. Cameron Diaz’ın biri kız diğeri erkek kendisinden büyük iki kardeşi vardır. Cameron Diaz’ın annesinin ismi “Billie Early Diaz” şeklindedir. Billie Early bir İthalat-İhracat ajansında çalışmıştır. Cameron Diaz’ın babasının adı ise “Emilio Luis Diaz” şeklindedir ve 20 yıldan fazla bir petrol şirketinde saha ölçüm memuru olarak çalışmıştır. Cameron Diaz’ın kız kardeşinin adı “Chimene Diaz” iken Cameron Diaz’ın erkek kardeşinin ismi “Michael Diaz” şeklindedir.

Cameron Diaz’ın fiziksel özellikleri, Cameron Diaz’ın ölçüleri ve Cameron Diaz hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Cameron Diaz’ın ölçüleri nasıldır? Cameron Diaz’ın vücut ölçüleri 87 cm- 59 cm- 90 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir