Cameron Diaz’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Cameron Diaz’ın Hoşlandığı Şeyler

cameron diazYazımızda Cameron Diaz’ın sevdiği şeyleri, Cameron Diaz’ın favorilerini ve Cameron Diaz’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Cameron Diaz’ın en sevdiği yemek hangisidir? Cameron Diaz geçmişte vejetaryen olduğunu ama artık o günlerin geride kaldığını başta tavuk olmak üzere et yemeyi çok sevdiğini söylemiştir. Cameron Diaz’ın hoşlandığı yiyecekler arasında en çok patates kızartması, makarna ve kızarmış tavuk yemeyi sevmektedir. Başarılı oyuncunun ayrıca yemeyi özellikle sevdiği yemek “Green Curry Chicken” ismindeki yemektir. Cameron Diaz’ın en sevdiği renk nedir? Cameron Diaz’ın favori rengi mavidir. Ayrıca yetenekli oyuncu kırmızı, yeşil, mor ve beyaz gibi renklerden de hoşlanmaktadır.

Cameron Diaz’ın en sevdiği yer neresidir? Cameron Diaz’ın en çok hoşlandığı yer genel anlamda Amerika’dır. Cameron Diaz Amerikan süpermarket zinciri “Whole Foods” mağazalarına bulunmayı sevmektedir.

Cameron Diaz’ın sevdiği spor çeşidi hangisidir? Cameron Diaz sporlardan en fazla kayak ve sörf yapmayı sevmektedir. Cameron Diaz’ın Cumartesi akşamları yapmayı en çok sevdiği aktivite hangisidir? Cameron Diaz’ın Cumartesi akşamları yapmaktan en fazla hoşlandığı aktivite yemek yapıp sevdiği insanları doyurmaktır.

Cameron Diaz’ın favori müzik grubu hangisidir? Cameron Diaz en çok 1980’li yılların ünlü rock grubu “Ratt” dinlemekten çok hoşlandığını söylemiştir. Cameron Diaz’ın en sevdiği şarkı hangisidir? Cameron Diaz en çok ABD’li şarkıcı ve söz yazarı olan Mariah Carey’in seslendirdiği “Touch My Body” şarkısından hoşlanmaktadır.

Cameron Diaz’ın en çok sevdiği aktör kimdir? Cameron Diaz en fazla Harrison Ford ismindeki1942 doğumlu Oscar, BAFTA ve Altın Küre ödülleri sahibi ünlü Amerikan sinema oyuncusunu beğenmektedir. Başarılı oyuncu ilk aşık olduğu ünlünün Harrison Ford olduğunu ifade etmiştir.

Cameron Diaz’ın sevdiği şeyleri, Cameron Diaz’ın favorilerini ve Cameron Diaz’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Cameron Diaz’ın en sevdiği parfüm hangisidir? Cameron Diaz’ın en beğendiği parfüm çeşitleri “The cheerful Happy Clinique” ve “Gardenia Passion” isimlerindeki parfümlerdir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir