Candelaria Molfese Kimdir, Hayatı, Candelaria Molfese Biyografisi

candelaria_molfese_kimdir_hayati_candelaria_molfese_biyografisiYazımızda Candelaria Molfese kimdir, hayatı, Candelaria Molfese biyografisi konusunu ele alacağız.

Candelaria Molfese kimdir? Candelaria Molfese dünyaca ünlü bir aktris, şarkıcı ve dansçıdır. Disney Channel kanalında yayınlanan meşhur dizi “Violetta”da canlandırdığı “Camila Torres” rolü sayesinde tanınmıştır. 2012 yılında başlamış ve günümüzde de devam eden müzikal ve romantik komedi türünden olan bu dizi Türkiye’de 2013 yılından beri gösterilmektedir.

Candelaria Molfese nin hayatını şu şekilde özetleyebiliriz. Çok yönlü bir kişiliğe sahip olan Candelaria Molfese çocuk yaşında şarkı, piyano, komedi, sanat ve dans dersleri almıştır. Oyuncu olmaya karar verdikten sonra tiyatroya yönelen yetenekli sanatçı Pocahontas, Hércules, La Sirenita ve La Comedia gibi oyunlarda sahne almıştır. 2012 senesinde kendisinin ilk televizyon dizisi tecrübesi olan Violetta’da oynamaya başlaması ünlenmesini sağlamıştır. “Amigos Por el Mundo” ismindeki Disney Channel’ın öncülüğünde Latin Amerika’da başlatılan kampanyanın bir elçisi olan Candelaria Molfese proje kapsamında barış mesajları göndermektedir.

Candelaria Molfese kaç yaşında? 3 Ocak 1992 tarihinde doğan Candelaria Molfese 23 yaşında olan bir sanatçıdır. Candelaria Molfese burcu ne? Candelaria Molfese’nin burcu oğlaktır. Candelaria Molfese nerelidir? Candelaria Molfese Arjantinli’dir. Buenos Aires kentinde dünyaya gelmiştir. Candelaria Molfese’nin takma isimleri arasında “Cande”, “Candy”, “Candita” ve “Cande Molfese” gibileri bulunmaktadır. Candelaria isminin Türkçesi “mum” demektir.

Candelaria Molfese’nin ailesine baktığımızda ailesindeki en küçük birey olduğun görürüz. Candelaria Molfese’nin kendisinden büyük 4 kız kardeşi vardır. Bir adet köpeği olan genç oyuncu onu Rocky ismi ile çağırmaktadır.

Candelaria Molfese evli mi? Candelaria Molfese 2015 itibarıyla evli değildir. Ancak bir gün iyi bir aile kurmak en büyük hayallerindendir.

Yazımızın bu bölümünde Candelaria Molfese gerçeklerine yer vereceğiz. Başarılı dansçının boynunda kalp şeklinde bir dövme vardır. Candelaria Molfese’nin en sevmediği şey sakız çiğnemektir. Fobileri arasında fırtınalar yer alır. Yaşamında hiçbir kemiğini kırılmayan Candelaria Molfese’nin dayanamadığı şey hastalıklardır. Hayatında birçok şeyi olumlu anlamda değiştiren şey Violetta dizisi olmuştur. İleride sinema filmlerinde rol almak istemektedir.

Candelaria Molfese en sevdiği şeyler nelerdir? Candelaria Molfese en sevdiği yiyecekler “Chocolate Suizo” ismindeki dondurma ile sütlü çikolatadır. Candelaria Molfese’nin en sevdiği film “The Notebook” ismini taşır. Candelaria Molfese’nin en iyi arkadaşı Facundo Gambandé ile Sofu ve Clari adındaki kızlardır. Candelaria Molfese sevdikleri arasında yazın kumsalda vakit geçirmek kışın ise kırsal bir yerde yaşamak yer alır. Pazar tatillerinde ise tüm gün uyumayı sevmektedir. Candelaria Molfese’nin en sevdiği çay Arjantin içeceği olan mate çayıdır.

Şimdi de Candelaria Molfese fiziksel özelliklerine, Candelaria Molfese boyu ve kilosuna değinelim. Candelaria Molfese kaç kilo sorusunun cevabı 54 kg’dır. Candelaria Molfese boyu kaç cm yanıtı ise 167 cm’dir. Candelaria Molfese saç rengi kırmızıdır. Candelaria Molfese göz rengi ise kahverengidir.

Candelaria Molfese kimdir, hayatı, Candelaria Molfese biyografisi başlıklı yazımızda son olarak Candelaria Molfese hayranlarına ne denir sorusunu yanıtlayacağız. Candelaria Molfese hayranları genellikle “Candistas” veya “Molfesistas” isimleriyle anılırlar.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir