Carlos Pena Hakkında Gerçekler, Carlos Pena İle İlgili Bilgiler

carlospenaYazımızda Carlos Pena hakkında gerçekler ve Carlos Pena ile ilgili bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Carlos Pena hangi okulda okudu? Carlos Pena’nın şarkıcı olmasında okul yıllarının büyük önemi vardır. Okulda üç yıl boyunca amigoluk yapan genç yıldız liseyi “The Sagemont School” ismindeki okulda tamamlamıştır. Ünlü olmadan önce eğitim hayatıa bir yüksekokulda devam eden başarılı oyuncu sanat alanında kendisini yetiştirdiği “Boston Conservatory Of The Arts” ismindeki üniversitede eğitim görmüştür.

Carlos Pena nasıl ünlü oldu? Hayatı boyunca sıkıcı bir işle karşılaştığında hep şarkı söyleyerek işlere keyif katmayı sevmiş olan Carlos Pena ilk olarak bir müzikalde yer almış ve bu esnada şarkı söyleme ve dans etme konularında yetenekli olduğunu keşfetmiştir. Oyunculuk alanında da çeşitli müzikallerde, dizilerde roller alarak kendisini yetiştiren Carlos Pena “Big Time Rush” ismindeki müzikal televizyon serisinde canlandırdığı “Carlos Garcia” karakteri ile ve aynı isimdeki müzik grubunda “James Maslow”, “Kendall Schmidt” ve Logan Henderson ile birlikte yaptığı çalışmalarla ünlenmiştir.

Carlos Pena Big Time Rush için teklif aldığı sıralarda küçük kardeşi ile bir sinema salonunda “’Wall-E” filmini seyretmekte olduğunu belirtmiştir.

Carlos Pena televizyonda oynadığı Carlos Garcia karakterinin kendisine tam olarak zıt olan bir kişilik olduğunu belirtmiştir. Onu tanıyanlar çevresindeki herkesten daha sakin bir karakter taşıdığını düşünmektedir. Ayrıca ekip içerisinde temizliğe en çok özen gösteren Carlos Pena’dır.

Gitar ve piyano çalabilen ve spor yapmayı seven Carlos Pena’nın dalış sporu sertifikası vardır. Genç yıldız tüple dalış yapmayı sevmektedir. Carlos Pena’nın en büyük hayali ise Latin Grammy ödülünü kazanmaktır.

Carlos Pena’nın ilk televizyon programının ismi nedir? Carlos Pena 2004 yılında ilk kez bir televizyon yayınında görünmüştür. Carlos Pena’nın ilk dizisi “ER (Acil Servis)” şeklindedir. Dizide “Arlo Escobar” karakterini canlandıran Carlos Pena sadece bir bölümde oynamıştır.

Carlos Pena’nın ilk albümünün ismi nedir? Carlos Pena çıkış yaptığı albümü “B.T.R.” grubu bünyesinde çıkarmıştır. Albüm 11 Ekim 2010 tarihinde piyasaya sürülmüştür ve dünya genelinde 5 milyonun üzerinde satarak önemli bir başarı elde etmiştir. Albümdeki şarkılar müzik listelerinde ilk sıralarda yer almıştır.

Carlos Pena hakkında gerçekleri ve Carlos Pena ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Carlos Pena’nın arabasının markası nedir? Carlos Pena arazi taşıtlarına ilgi duymaktadır. Genç yıldızın bir Jeep’i vardır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir