Carlos Pena Kimdir, Hayatı, Carlos Pena Hakkında Bilgi

carlospenaYazımızda Carlos Pena kimdir, Carlos Pena hayatı ve Carlos Pena hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Carlos Pena kimdir? Carlos Pena kısaca ünlü ABD’li aktör, şarkıcı, şarkı sözü yazarı, yönetmen ve dansçıdır. 2009 yılında başlayan ve şu ana kadar 4 sezondur devam eden “Big Time Rush” ismindeki Amerikan yapımı dizinin ana karakterlerinden “Carlos García”yı canlandırmıştır. Ayrıca “Big Time Rush” ekibiyle birlikte farklı yapımlarda ana roller diğer bazı TV yapımlarında ise küçük roller almıştır. Carlos Pena aynı zamanda dizi ile aynı adı taşıyan ve kendisi dışında Kendall Schmidt, James Maslow ve Logan Henderson gibi isimlerin de yer aldığı Big Time Rush ismindeki Amerikan müzik grubunun üyesidir.

Carlos Pena ne zaman doğdu? Carlos Pena 1989 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Carlos Pena’nın doğum tarihi 15 Ağustos 1989’dur. Carlos Pena yaşı 2014 itibarıyla 25’tir.

Carlos Pena’nın kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu?Carlos Pena İspanyol ve Venezuela asıllı bir baba ile Dominik asıllı bir annenin oğlu olarak 1989 yılında Amerika’nın Missouri eyaletine bağlı Columbia kentinde dünyaya gelmiştir Florida’da yetişmiştir. Okul yıllarında amigoluk yapan Carlos Pena yerel müzikal ve gösterilerde rol almıştır.

Amerika’da güzel sanatlar alanında eğitim veren özel bir okulda eğitim gören Carlos Pena ardından oyunculuk kariyerine devam etmek için Los Angeles’a gitmiştir. Burada Titanic ismindeki müzikalde oynayan Carlos Pena şarkı söylemeyi ve dans etmeyi çok sevdiğini ve bu konuda yetenekli olduğunu keşfetmiştir.

İlk oyunculuk tecrübelerini 15 yaşlarında iken “10” ve “ER” gibi dizilerde konuk oyuncu olarak kısa roller alarak başlayan Carlos Pena “Judging Amy”, “Ned’s Declassified School Survival Guide” ve “Summerland” gibi yapımlarda yine misafir oyuncu olarak yer almış oynadığı reklam filmleri ile gündeme gelmiştir.

Müzikallerde rol almaya devam eden Carlos Pena menajerinin isteği üzerine “Big Time Rush” seçmelerine katılmış başarılı olmasının üzerine Hollywood’a gitmiştir.

2009 senesinde kurulan ve kendisinden başka “James Maslow”, “Kendall Schmidt” ve “Logan Henderson” gibi isimlerin de yer aldığı “Big Time Rush” ismindeki Amerikan pop grubunu kuran Carlos Pena aynı yıl “Big Time Rush” ismindeki televizyon programında ana karakterlerden “Carlos Garcia”yı canlandırmıştır. “Big Time Rush” grubu ile önemli bir başarı yakalayan Carlos Pena dünya genelinde çok sayıda kişinin takip ettiği bir yıldız haline gelmiştir.

Carlos Pena kimdir, Carlos Pena hayatı ve Carlos Pena hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Carlos Pena’nın burcu nedir? Carlos Pena’nın burcu aslandır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir