Carlos Pena’nın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Carlos Pena’nın Hoşlandığı Şeyler

carlospenaYazımızda Carlos Pena’nın sevdiği şeyleri, Carlos Pena’nın favorilerini ve Carlos Pena’nın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Carlos Pena’nın en sevdiği müzik grubu hangisidir? Kendisi de dünyaca ünlü bir müzik grubu olan “Big Time Rush”ın ana üyelerinden birisi olan kendi grubu dışında Carlos Pena’nın en beğendiği müzik grubu San Francisco’da kurulmuş Amerikalı bir pop rock grubu olan “Train”dir.

Carlos Pena’nın en sevdiği yemekler arasında bir mısır gevreği markası olan “Fruity Pebbles” vardır.

Carlos Pena’nın en sevdiği dizi hangisidir? Carlos Pena’nın beğendiği TV programları arasında öne çıkan seri 2009 yılından beri gösterimde olan ve Christopher Lloyd ve Steven Levitan yapımı olan “Modern Family” ismindeki Amerikan komedi türünden televizyon dizisi ilk sırada gelmektedir.Carlos Pena’nın Big Time Rush dizisinde şu ana kadar en fazla beğendiği bölüm ise dizinin “Big Time Mansion” ismindeki 7. bölümüdür.

Carlos Pena’nın en sevdiği kitap hangisidir? Carlos Pena’nın sevdiği kitaplar arasında ilk sırada yer alan kitap 1996 yılında ilk baskısı yapılan ve Jon Krakauer tarafından kaleme alınmış Christopher McCandless ismindeki karakterin yaşamını konu almış kurgu olmayan “Into the Wild (Özgürlük Yolu)” kitabı yer almaktadır. Bu kitap 2007 yılında Sean Penn tarafından sinemaya uyarlanmıştır.

Carlos Pena’nın sevdiği süper kahraman hangisidir? Carlos Pena’nın favori süper kahraman Hulk’tur.

Carlos Pena’nın en sevdiği çiçek hangisidir? Güllerin renginden ve görünüşünden hoşlanan Big Time Rush üyesi başarılı şarkıcı Carlos Pena’nın favori çiçeği güldür.

Carlos Pena’nın en sevdiği ders hangisidir? Sevdiği özel bir dersin olmadığını belirten Carlos Pena tüm derslere ciddiyetle yaklaşılması gerektiği taraftarıdır.

Carlos Pena’nın en sevdiği hayvan hangisidir? Carlos Pena hayvanlar arasından çok şirin ve cana yakın bulduğu maymunları sevmektedir.

Carlos Pena’nın en sevdiği spor dalı hangisidir? Carlos Pena spor olarak hokeyi beğenmektedir.

Carlos Pena’nın en sevdiği spor dalı hangisidir? Carlos Pena spor olarak hokeyi beğenmektedir.

Carlos Pena’nın sevdiği şeyleri, Carlos Pena’nın favorilerini ve Carlos Pena’nın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Carlos Pena hangi takımlıdır? Carlos Pena sporsever şarkıcılardandır. Carlos Pena’nın tuttuğu takımın ismi “Dolphins” ismini taşımaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir