Carly Rae Jepsen’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Carly Rae Jepsen’in Hoşlandığı Şeyler

Carly.Rae.JepsenYazımızda Carly Rae Jepsen’in sevdiği şeyleri, Carly Rae Jepsen’in favorilerini ve Carly Rae Jepsen’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Carly Rae Jepsen’in en sevdiği yemek hangisidir? Carly Rae Jepsen’in hoşlandığı yiyecekler arasında öne çıkan yemek mantarlı İtalyan pilavıdır. Ayrıca Carly Rae Jepsen pizza yemekten de keyif almaktadır. Carly Rae Jepsen beğendiği tatlının dondurma olduğunu ifade etmiştir. Genç şarkıcı Carly Rae Jepsen vanilyalı ve bademli dondurmayı tercih etmektedir.

Carly Rae Jepsen’in en sevdiği çocukluk şarkısı hangisidir? Carly Rae Jepsen çocukken en çok Grammy ödüllü müzisyen Van Morrison’un popüler single’ı “Moondance” ve Kaliforniya’da kurulan rock müzik grubu olan “The Wallflowers”ın iki Grammy ödüllü şarkısı “One Headlight” gibi parçaları sevdiğini ifade etmiştir.

Carly Rae Jepsen’in favori müzik videosu hangisidir? Carly Rae Jepsen’in favori müzik videosunun ismi “Call Me Maybe” ismini taşımaktadır. Carly Rae Jepsen’in en sevdiği YouTube videosu hangisidir? Carly Rae Jepsen’in izlerken en çok keyif aldığı YouTube videosu artık bir internet fenomeni haline gelmiş olan “Charlie Bit My Finger” ismindeki videodur.

Carly Rae Jepsen’in en sevdiği renk hangisidir? Carly Rae Jepsen renklerden en fazla pembe, sarı ve mor gibi renklerden hoşlanmaktadır. Carly Rae Jepsen’in en sevdiği ders hangisidir? Carly Rae Jepsen okulda en çok İngilizce derslerini sevdiğini belirtmiştir.

Carly Rae Jepsen’in en sevdiği şehir hangisidir? Carly Rae Jepsen şehirlerden en çok İngiltere’nin başkenti Londra’yı sevmektedir. Carly Rae Jepsen’in en sevdiği tatil durağı hangisidir? Carly Rae Jepsen tatilde en çok İtalya’ya gitmeyi tercih etmektedir.

Carly Rae Jepsen’in sevdiği şeyleri, Carly Rae Jepsen’in favorilerini ve Carly Rae Jepsen’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Carly Rae Jepsen’in en sevdiği araba markası hangisidir? Başarılı şarkıcı Carly Rae Jepsen arabalardan en çok İngiliz lüks otomobil üreticisi “Bentley” marka otomobilleri beğenmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. Zeynep diyor ki:

    En sevdiği şeyler favorileri nedirrrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir