Caroline Sunshine Boyu Ve Kilosu, Özellikleri, Caroline Sunshine Hakkında Gerçekler

caroline-sunshineCaroline Sunshine hakkında gerçekleri ve Caroline Sunshine kilosu, özelliklerini kilosunu ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı oyuncunun fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü oyuncu Caroline Sunshine’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Caroline Sunshine’ın boyu kaçtır? Caroline Sunshine’ın boyu 1,61 metredir. Caroline Sunshine’ın kilosu kaçtır? Caroline Sunshine 52 kg kiloya sahiptir.

Caroline Sunshine’ın saç rengi nedir? Caroline Sunshine doğal olarak esmer olan fakat saçlarını sarıya boyatmayı sevdiği için bu haliyle bilinen genç aktrislerdendir. Caroline Sunshine’ın göz rengi nedir? Caroline Sunshine ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir.

Caroline Sunshine hangi okulda okudu? Caroline Sunshine lise eğitimini “Lutheran High School of Orange County” ismindeki okulda tamamlamıştır.

Caroline Sunshine evlendi mi? Henüz 18 yaşında olan başarılı oyuncu 2014 itibarıyla evli değildir.

Caroline Sunshine’ın ailesinden kısaca bahsedersek Caroline Sunshine kendisinden küçük iki erkek kardeşe sahiptir. Caroline Sunshine’ın annesi Karen Sunshine ismine sahiptir. Caroline Sunshine’ın babasının adı ise Thom Sunshine şeklindedir. Caroline Sunshine’ın erkek kardeşlerinin isimleri ise Johnny Sunshine ve Christopher Sunshine şeklindedir.

Caroline Sunshine’ın ilk televizyon programının ismi nedir? Caroline Sunshine 2008 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Caroline Sunshine ilk dizisinin ismi Amerikan yapımı bir TV serisi olan “What’s the Word?” şeklindedir.

Caroline Sunshine’ın ilk filminin ismi nedir? Caroline Sunshine ilk film tecrübesini 2010 senesinde “Marmaduke” ismindeki film ile yaşamıştır. Bir aksiyon filmi olan bu yapımda “Barbara Winslow” karakterini canlandırmıştır.

Caroline Sunshine şarkıcı olarak ise 2012 yılında bir Disney filmi olan “Treasure Buddies” için yapılan albümde Davis Cleveland, Kenton Duty ve Adam Irigoyen ile birlikte “Roam” şarkısını seslendirmiştir.

Caroline Sunshine hakkında bilinmeyenleri ve Caroline Sunshine kilosu, özelliklerini ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Caroline Sunshine’ın şarkıları hangileridir? Caroline Sunshine’ın en bilinen şarkıları arasında The Star I R, Afterparty, Roam ve All I Want For Christmas Is You gibi parçalar önde gelmektedir.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir